enteresan.com LogoAcil Durumları Yanıtlama Birimi

Acil durumlara hazır mısınız?
Acil Durumları Yanıtlama Birimi

2004 yılında Asya'da meydana gelen tusunami felaketinden bu yana birçok tasarım ve yarışma kriz bölgelerine daha iyi yardım sağlamayı hedefleyen bir anlayışı benimsedi. Birçoğu meziyetsiz ve ayrıntılı olarak iyi bir şekilde geliştirilmiş çözümler değil. Toby McInnes'in 'Bedu' isimli Acil Durumlara Hızlı Yanıt Verme sistemi çok amaçlı çözümler üretiyor. Lojistik iskeletle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve içerdiği özellikler sizin ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahip. Tüm bunların hepsi düzgün bir şekilde varil içerisine sarılmış.

Tasarımcı: Toby McInnes

Acil Durumları Yanıtlama Birimi

Acil Durumları Yanıtlama Birimi

Acil Durumları Yanıtlama Birimi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...