enteresan.com LogoAdamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Çılgın bir Tokyolu ve evinde beslediği zehirli yılanları yakalandı!
Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Tokyolu bir adam, evinde çok zehirli kobralar da dâhil 50'den fazla zehirli yılanı bulundurmaktan tutuklandı. Bu tutuklama, yeşil bir mamba tarafından ısırılmasından ve iyileşmesinden sonra gerçekleşti. Yeşil mambalar, dünyanın en zehirli yılanlarından biri olarak biliniyor. Görünüşe göre, yılanlar "Seni besleyen eli ısırma" atasözünü ya anlamıyorlar ya da bunu hiç umursamıyorlar. 42 yaşındaki Nobukazu Kashigawi, yılan ısırmasından sonra bir ambulans çağırmış ve kritik bir durumdayken Tokyo şehrinin Jingumae bölgesindeki evinden hastaneye doğru aceleyle götürülmüş. Hayvanların Korunması ve Kontrol Edilmesi ile ilgili kanunu çiğnemesi nedeniyle parmağındaki ısırık iyileştikten sonra tutuklanmış.

Gunma Kaymakamlığı Yılan Enstitüsü yöneticisi Michihisa Toriba'ya göre, bu adamı ısıran185 santimetre uzunluğundaki yılan, dünyanın en güçlü zehirlerinden birine sahip. "Yılan meraklıları, genellikle zehirsiz yılanlar beslerler. Bu tür bir kobra yılanı, genelde Afrika'nın büyük düzlüklerinde ağaçlarda yaşar." Kimse Kashiwagi'nin yılanları neden evinin her yerinde plastik kutularda tuttuğunu bilmiyor gibi gözüküyor. Belki de sormaya korkuyorlardır.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.