enteresan.com LogoAdamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Çılgın bir Tokyolu ve evinde beslediği zehirli yılanları yakalandı!
Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Tokyolu bir adam, evinde çok zehirli kobralar da dâhil 50'den fazla zehirli yılanı bulundurmaktan tutuklandı. Bu tutuklama, yeşil bir mamba tarafından ısırılmasından ve iyileşmesinden sonra gerçekleşti. Yeşil mambalar, dünyanın en zehirli yılanlarından biri olarak biliniyor. Görünüşe göre, yılanlar "Seni besleyen eli ısırma" atasözünü ya anlamıyorlar ya da bunu hiç umursamıyorlar. 42 yaşındaki Nobukazu Kashigawi, yılan ısırmasından sonra bir ambulans çağırmış ve kritik bir durumdayken Tokyo şehrinin Jingumae bölgesindeki evinden hastaneye doğru aceleyle götürülmüş. Hayvanların Korunması ve Kontrol Edilmesi ile ilgili kanunu çiğnemesi nedeniyle parmağındaki ısırık iyileştikten sonra tutuklanmış.

Gunma Kaymakamlığı Yılan Enstitüsü yöneticisi Michihisa Toriba'ya göre, bu adamı ısıran185 santimetre uzunluğundaki yılan, dünyanın en güçlü zehirlerinden birine sahip. "Yılan meraklıları, genellikle zehirsiz yılanlar beslerler. Bu tür bir kobra yılanı, genelde Afrika'nın büyük düzlüklerinde ağaçlarda yaşar." Kimse Kashiwagi'nin yılanları neden evinin her yerinde plastik kutularda tuttuğunu bilmiyor gibi gözüküyor. Belki de sormaya korkuyorlardır.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Dünyanın En Büyük Tidal (gel-git) Türbini Başarılı Bir Şekilde Kuruldu

1000 ton ağırlığındaki dünyanın en büyük tidal türbini, Kuzey İrlanda'daki Strangford körfezine yerleştirildi...

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti' yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Tuhaf Tankları

Tanklar yüksek ateş gücüne, ağır bir zırha ve hemen hemen her arazide hızla yol almasını sağlayacak sürüş takımlarına sahip savaş araçlarıdır. Tanklar oldukça masraflı ve lojistik açıdan çaba harcanması gereken araçlar olmalarına karşın kara üzerindeki hedeflere saldırmak ve piyade güçlerinin moralini düşürmeleri açısından modern ordular için vazgeçilmezdir.

En Tuhaf 10 Evlilik Yüzüğü

Düğün hazırlıkları sırasında yaşadığınız stresten bu tip yüzüklerle rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.