enteresan.com LogoAkıllı Dolap Tutacakları

Mathias Hiller, kafasını birkaç kere vurmuş olacak ki kafasında bu çok güzel ve yararlı ürünü tasarlama fikri doğmuş.
Akıllı Dolap Tutacakları

"Jumi" gardırop kapaklarına veya çekmece tutma yerlerine takılan silikon bir tutacağa Hiller'ın verdiği isim. Güvenlik ve düzen esaslarını göze alarak tasarlanmış. Bu yumuşak silikon tutacak Jumi, artık kafanızı vurduğunuzda kafanızın şişmesini engelleyecek ve resimli diyagram sayesinde kullanıcıya çekmecenin veya dolabın içinde ne olduğunu görme imkânı verecektir. Acil ihtiyacınız olan bir şeyi artık saatlerce aramak zorunda kalmayacaksınız.

Akıllı Dolap Tutacakları

Akıllı Dolap Tutacakları

Akıllı Dolap Tutacakları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.