Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Bu hafta çok okunan blog yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Belarus'un Salatalık Toplayıcıları

Salatalık toplamanın en teknolojik hali karşınızda!

Dünyanın En Garip Olayı

Üzerinde düşünülen ve araştırmalar yapılan bazı olgular bugün halen kesinlik kazanabilmiş değil...

Mercedes-Benz'den Katlanabilir Bisiklet

Mercedes-Benz bu hafta yeni bisiklet koleksiyonunu sergiledi.

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir!

Gördükleriniz sizi yanıltabilir, hemen her şeye atlamamak lazım.

Ordunun Silahsız ama İlginç Araçları: Mobil Köprüler

Ordunun lojistik gücüne katkı da bulunan ilginç görünümlü zırhlı mobil köprüler

Dünyanın En Gizli Yeri

ABD'nin gizli projelerinin yürüttüğü varsayılan bu mekan, UFO'ların da merkezi olarak belirtiliyor...

Dünya'nın En Çirkin Görünüşlü Uçakları

Dünyanın en çirkin uçaklarını bir araya getirdik!

Çin'de Yapılan İlginç Estetik Ameliyat

Çin'de trafik kazasında tek kulağını kaybeden adam, 'yapay kulak' ameliyatı ile eskiden olduğu gibi işitebilecek. İlginç ameliyat, yapak kulağın adamın koluna nakil yapılarak gerçekleştirildi. İlginç haberin detaylarını galeri resimlerimizin altında bulabilirsiniz.

Ayak Parmaklarına Göre Karakter Analizi

Ayak parmaklarınız aslında karakterinizi ele veriyor! Ayak parmaklarının uzunluğuna göre karakter analizi nasıl yapılır, ayak parmak şekilleri ve anlamları nelerdir sorularının yanıtı galeri resimlerimizin altında. Resimlere tıklayın ve karakterinizi öğrenin.

Dünyanın Tek Ölümsüz Canlısı

ABD'nin şu anda bile mutlaka üzerinde deneyler yaptığını varsaydığımız bu canlı, varoluştan beri yoktu ama birkaç organizmanın birleşmesiyle bir araya geldi.

Asla İhtiyaç Duymayacağınız En Pahalı 11 Şey

Tabiki fazlasıyla paranız yoksa...

Hayal Dünyası ile Gerçek Dünya Bir Arada

Rob Gonsalves'in resimlerinde gerçek dünya ve hayal dünyası kesişiyor.

Yeni Bir Balık Türü Bulundu!

Histiophryne psychedelica (fotoğrafta ki balık) Endonezya'da dalgıçlar tarafından keşfedilmiş yeni bir balık türü.

Küba'da Kullanılan 10 Toplu Taşıma Aracı

Toplu taşıma, gerçekten oldukça zor ve problemli bir ulaşım şeklidir. Bunu, hepimiz oldukça yakından biliyoruz. Bu problemin üstüne bir de, oldukça sıcak bir gün ya da tüm yolculuk boyunca sırtınızdan inmeyen bir adam eklenirse, bundan daha kötü bir şey olamaz. Bunun çözümü daha geniş otobüslerin yapılması olabilir. Mesela Küba'lıların kullandıkları tarzdaki otobüsler kullanılabilir. Bu otobüsler, gerçekten oldukça büyükler ve büyük kalabalıkları, iyi idare ediyormuş gibi görünüyorlar. İşte size, garip görünüşlü Küba otobüsleri.

Demiryolu Kar Küreyicileri

Hiç kar altında kalan raylar nasıl açılır merak ettiniz mi?

Ünlülerin Canlı Yayın Gafları

Sanat dünyasının ünlüleri bakın canlı yayında ağızlarından çıkan sözlerle seyircileri nasıl şoke ettiler. Ünlülerin canlı yayın gafları galeri resimlerinin altında! Görsellere tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz.

Ünlülerin Pek Bilinmeyen Kardeşleri

Sanat dünyasının ünlüleri her daim göz önünde. Peki ünlü sanatçıları tanıdığınız kadar ünlülerin kardeşlerini de tanıyor musunuz? Galeri resimlerimizin altında ünlülerin kardeşlerinin isimlerini de görebilirsiniz.

Performans Sanatçısı Yer Çekimine Meydan Okuyor

Ünlü performans sanatçısı Johan Lorbeer insanların yerçekimi algısıyla bozuyor.

Dünya Devlerinin Sizi Çok Şaşırtacak Piyasadaki İlk Ürünleri

Dünya devi markalar ticaret hayatlarına şimdikinden çok daha değişik ürünlerle başlamışlar. İnanmakta güçlük çekeceğiniz büyük markaların piyasadaki ilk ürünleri galeri resimlerimizin altında!

Kavisli ve Çift Ekranlı Cep Telefonu

Muhtemelen iki katı fiyatı ödeyip iki monitör almak varken neden tek bir ekranla uğraşasınız ki? Tasarımcı Andy Kurovets, "Bend Mobil" konseptini sunuyor. Kurovets, açıldıktan sonra kendi boyutunun iki katına çıkan bir cihazın, insanlara çekici gelebileceğini düşünmüş. Haklı olabilir belki ama kanıt nerede? Ah evet, Andy ayrıca beklenen oranlardan daha büyük hale gelen, yüksek kapasiteli bir dijital kameraya da sahip. Hepsi bu ve cihaz, pantolonunuza kolayca kayarak girmesi ve pantolonunuzdan kolayca kayarak çıkması için kavisli bir şekilde yapılmış. Hoş.

Dünyanın En Uzun Boyunları

Kuzey Tayland'daki Padaung kabilesinin kadınları, dünyanın en uzun boynuna sahip olma rekorunu ellerinde bulunduruyor.

Geçmişten Bugüne Takım Logoları

Geçmişten günümüze değişen takım logoları galeri resimlerimizde! Futbol takımları ilk kurulduğunda logoları nasıldı, şimdi nasıl? Değişen takım logolarını galeri resimlerimizden takip edebilirsiniz.