enteresan.com LogoÇay Severlere İlginç Bir Takım

Sıradan çaydanlıklardan bıktıysanız bu çaydanlık tam sizlik !
Çay Severlere İlginç Bir Takım

Dione Çay Seti, çayını istedikleri gibi içmek isteyenler için tasarlanmış bir takım. İki küre hâlinde yapılmış çay fincanları ve çay yapraklarının fincanlara dolmasını engelleyen ince süzgeçiyle oldukça havalı bir takım oluşturan bu tasarımın asıl amacı, çay yapraklarının orijinal aromasını korumak. Çay yapraklarındaki aroma sıcak suyla birleşince fincan küre hâlinde kapalı olduğu için buharlaşma engelleniyor. Üç dakika sonra çay tadını bırakınca fincan 180 derece çeviriliyor ve yapraklar çaydan ayrılmış oluyor. Çayın bir fincandan öbürüne dökülmeden aktarılması için yapılması gereken tek şeyse basit bir el hareketi.

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Çay Severlere İlginç Bir Takım

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.