Çocuklar

Bir sınıf dolusu güzellik

Brezilya'da bir sınıf. Tekerlekli sandalyeden kurtularak atılan ilk adımlar ve onun sevincine ortak olan okul arkadaşları.

Bir bebeğin kediyle olan ilk tanışması.

Şunun heyecanına ve mutluluğuna bakar mısınız?

Kahkaha bebek

Kahkahalarıyla günün güzel geçmesini sağlayan bebek

Gerçek mi Değil mi Diye Kontrol Etmek İsteyeceğiniz Oyuncak Avatar Bebekleri

Gerçek mi Değil mi Diye Kontrol Etmek İsteyeceğiniz Oyuncak Avatar Bebekleri

Duvar Ressamının Eserleri

Çocukluğumuzun en güzel çizgi filmlerinden sahneleri duvarlara resmeden duvar ressamının harika duvar resimlerini içeren videoyu sizin için derledik.

Yürüyen Tavşan Bebek

Tavşan kostümü giydirilmiş sevimli mi sevimli bir bebek sokakta yürürken bakın kameralara ne kadar güzel görüntüler yansıyor.

Ata Nasıl Binilir?

Videomuzdaki sevimli kız kendi boyundan çok uzun olan atın üstüne binebilmek için bakın nasıl değişik bir yöntem kullanıyor.

TV İzleyen Sıkı Dostlar

Heyecanlı bir şekilde ve uslu uslu tv seyreden ve aynı zamanda eğlenen sevimli bir bebek ve en az onun kadar tatlı olan bir kedinin görüntüleri sizi çok eğlendirecek. Videonun sonuna dikkat :)

Bebek Öperek Müzik Yapma

Tatlı mı tatlı bir bebeği senkronize bir şekilde öpücüklere boğan ve bebeğin abisi olduğunu tahmin ettiğimiz çocuk, bakın ilginç bir şekilde ortaya nasıl bir müzik çıkarıyor. Bu arada sevimli bebek bu durumdan gayet hoşnut görünüyor.

Küçük Kızın Büyük Şansı

Sokakta dolaşan küçük bir kız kendi halinde yürürken birden ayağı takılıp düşüyor ve bakın o anda hangi inanılmaz gelişme oluyor. Bu videodan çıkarılan ders ise her şerde bir hayır vardır olmalı sanırız.

Babasına Dövme Yapan Çocuk

Sizin için seçtiğimiz ilginç videoda 6-7 yaşlarında bir çocuğun dövme koltuğunda oturan ve babası olduğunu tahmin ettiğimiz adamın bacağına kendi resim anlayışıyla bir dövme yapıyor. Bu ilginç olay an be an kameralara kaydediliyor.

Son Tasarım Bebek Arabası

Hem annelerin hem de babaların çok memnun kalacağı, kullanımı pratik bu pusete bayılacaksınız. Her bebeği olana böyle bir bebek arabası lazım :)