enteresan.com LogoDünya'nın En Büyük Göğüslere Sahip Kadını

Sheyla Hershey Dünya'nın en büyük göğüslü kadını
Dünya'nın En Büyük Göğüslere Sahip Kadını

Sheyla Hershey Dünya'nın en büyük göğüslü kadını. Başarısını Guiness Rekorlar Kitabına girerek kanıtladı. 28 yaşında Texas'da ekonomistlik yapıyor. Göğüslerini bu kadar büyütebilmek için tam 9 operasyon geçirmiş. Doktorlar ameliyattan korktuklarını ve riskli olduğunu söylüyor. Sheyla'a göre korkmasına gerektirecek hiçbir durum yok.
Sheyla:" Benim için büyük göğüs güzeldir. Endişelenmem gereken birşey olduğunu düşünmüyorum." Dedi.
Sheyla, bununla da yetinmeyerek, göğüslerini daha fazla büyüttürmek istediğinde, erkek arkadaşı kendisine engel olmak istedi. Kendisine yapmamasını göğüslerinin yeterince büyük olduğunu söyleyen erkek arkadaşıyla derhal ayrıldı.
Sheyla'nın şimdi göğüslerini bir ölçü küçültmesi gerekiyor. Çünkü Texas eyaletinin göğüs büyütme sınırlarına göre, Sheyla'ın yaptığı tehlikeli ve yasal değil. Bu yüzden Sheyla'ın başı şu anda dertte. Kendisine başarılar diliyor, tebrik ediyoruz.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.