enteresan.com LogoDünyanın En Güzel Kızları

Bugünkü "enler" bilgi ansiklopedimize dünyanın en güzel kızlarına yer vereceğiz. Bakalım dünyanın en güzel kızları kimlermiş, hangi coğrafyada yaşarmış ve neden bu kadar güzellermiş?
Dünyanın En Güzel Kızları

Güzellik, göreceli bir kavramdır. Her erkeğin kendi güzellik kavramı vardır tabi. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, erkeklerin sarışın, beyaz tenli ve renkli gözlü kızlara ilgisi bir hayli yüksek. Öyleyse akıllara neresi geliyor? Kanada, Rusya, Hırvatistan ya da İskandinav Ülkeleri? Saydığımız bölgelerdeki kızlar hemen hemen görünüş olarak birbirlerine çok benziyorlar ancak İskandinav Ülkeleri'nden Finlandiya, bu durumu öyle farklı hale getiriyor ki, dünya üzerinde en güzel kızları bir araya getiren ülke oluyor.

Dünyanın En Güzel Kızları

Finlandiyalı kızlar, en son yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda dünyanın en güzel kızları oldu. Enler'imizin güzelleri, bilgi ansiklopedimizi bir hayli renklendirse de Türklerin güzellik anlayışı daha çok Güney kesimlere kayıyor. Finlandiyalıları bu kadar güzel kılan ne peki? Yine yapılan araştırmalara göre Finlandiyalı kızlarımız, soğuk iklim ve alkol sayesinde güzelliklerini koruyabiliyorlar.

Dünyanın En Güzel Kızları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!