enteresan.com LogoDünyanın En Güzel Kızları

Bugünkü "enler" bilgi ansiklopedimize dünyanın en güzel kızlarına yer vereceğiz. Bakalım dünyanın en güzel kızları kimlermiş, hangi coğrafyada yaşarmış ve neden bu kadar güzellermiş?
Dünyanın En Güzel Kızları

Güzellik, göreceli bir kavramdır. Her erkeğin kendi güzellik kavramı vardır tabi. Ancak yapılan araştırmalar gösteriyor ki, erkeklerin sarışın, beyaz tenli ve renkli gözlü kızlara ilgisi bir hayli yüksek. Öyleyse akıllara neresi geliyor? Kanada, Rusya, Hırvatistan ya da İskandinav Ülkeleri? Saydığımız bölgelerdeki kızlar hemen hemen görünüş olarak birbirlerine çok benziyorlar ancak İskandinav Ülkeleri'nden Finlandiya, bu durumu öyle farklı hale getiriyor ki, dünya üzerinde en güzel kızları bir araya getiren ülke oluyor.

Dünyanın En Güzel Kızları

Finlandiyalı kızlar, en son yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda dünyanın en güzel kızları oldu. Enler'imizin güzelleri, bilgi ansiklopedimizi bir hayli renklendirse de Türklerin güzellik anlayışı daha çok Güney kesimlere kayıyor. Finlandiyalıları bu kadar güzel kılan ne peki? Yine yapılan araştırmalara göre Finlandiyalı kızlarımız, soğuk iklim ve alkol sayesinde güzelliklerini koruyabiliyorlar.

Dünyanın En Güzel Kızları

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.