enteresan.com LogoDünyanın En İyi Filmi

Bugüne kadar beyaz perdeye yansımış en iyi film, sizce hangisidir? Bu kavram kişilere göre değişebilir ancak yüksek sinema mecralarına göre bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi film, The Godfather.
Dünyanın En İyi Filmi

1972 senesinde çekilen Mario Puzo'nun aynı adlı romanından esinlenerek yapılmış, Francis Ford Coppola'nın yönetmenlğini üstlendiği üçleme olan serinin ilk yapımı, dünya tarihinde gelmiş geçmiş en iyi film olarak seçilmiştir. Unutulmaz repliklerin hafızalara kazındığı, mafya kültürünü beyaz perdeye yansıtan ve bizlere Marlon Brando gibi mükemmel bir aktörü tanıtan The Godfather, gerçekten her film tutkununun arşivinden eksik etmemesi gerken eserlerden.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.