enteresan.com LogoDünyanın En Yaşlı Koyunu Sıcaktan Öldü

Lucky, Guinness Rekorlar Kitabı tarafından da kabul edilen 23 yaşında bi koyundu...
Dünyanın En Yaşlı Koyunu Sıcaktan Öldü

Dünyanın en yaşlı koyunu olan Lucky, güney Avustralya'da sıcak havanın etkisinde kalarak yaşamını yitirdi. Guinness Rekorlar Kitabı tarafından da kabul edilen 23 yaşındaki lucky, Lake Bolac'taki çiftlikte huzurlu bir biçimde öldü. Lucky'nin sahibi Delrae Westgarth, sevgili koyununun Victoria'da son zamanlarda çıkan sıcak havayı kaldıramadığını ifade etti. Annesi tarafından terk edilmiş yeni doğmuş bir kuzuyken Lucky'i kurtaran Westgarth ailesi, yaşlı hayvanları için klima bile aldılar fakat bu da onu kurtarmaya yetmedi. Yaşlılığında Lucky son derece saldırgan bir hâl alarak diğer koyunlara sataşmaya ve çiftin çiçek bahçelerini bozmaya başladı. Hatta son zamanlarda televizyon seyretmek için evin içine bile alınıyordu.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.