Ekstrem

Çok Enteresan Bir Saç Kesimi

Alışılmışın çok dışında ve enteresan olan bir saç kesiminin videosunu sizin için derledik. Siz böyle bir saç kesimini yaptırır mısınız?

Kar Eğlencesi

Eğlenmek için adrenalin dolu süper bir yöntem bulmuşlar

Wingsuit Uçuşu

Wingsuit uçuş videosunu izleyince sizde bu heyecanı yaşamış gibi olacaksınız.

Olağanüstü Bir Gösteri İzleyin

Sizi şaşkına çevirecek ve akıl sınırlarını zorlayacak olan yer çekimsiz ortamda yapılmış olağanüstü bir dans gösterisi videosunu sizin için seçtik.

Olağanüstü Bir Işık Gösterisi

Olağanüstü su ve ışık gösterileriyle süslenmiş çok ilginç bir görsel şölenin videosunu sizinle paylaşıyoruz.

Balıkları Eğiten Adam

İnanması çok güç ama gerçek! Videomuzda izleyeceğiniz adam, akvaryumdaki süs balıklarını bir köpeği eğitir gibi eğitmiş ve istediğini yaptırmaya başlamış.

Yapay Halüsinasyon Deneyimi

Videoda gözlere gönderilen karmaşık bir sinyal sayesinde beynimizin geçici olarak halüsinasyon görmesini sağlayabiliriz. Burada kimyasal bir etki bulunmuyor. Bu deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Tam ekranda izlemenizi tavsiye ederiz.

Uçurumun Kenarında Kahve Keyfi

Uçurumlarla çevrilmiş bir dağda, uçuruma karşı elinde kahve fincanı ile oturan kız belli ki adrenalini çok seviyor. Siz böyle bir şeyi yapabilir miydiniz?

Babasına Dövme Yapan Çocuk

Sizin için seçtiğimiz ilginç videoda 6-7 yaşlarında bir çocuğun dövme koltuğunda oturan ve babası olduğunu tahmin ettiğimiz adamın bacağına kendi resim anlayışıyla bir dövme yapıyor. Bu ilginç olay an be an kameralara kaydediliyor.

Ağaç Gövdesinden Fışkıran Su

Ağaç gövdesinden hiç beklenmedik şekilde fışkıran kahverengi renkteki sıvı ya da su görenleri hayrete düşürüyor.

Gökyüzündeki Bisikletli Adam

Gökyüzüne bakıldığında bisiklet pedalını çeviren bir adam varmış gibi görünen çok ilginç bir uçurtmanın videosunu sizin için seçtik. Sizce de harika bir görüntü değil mi?

Adrenaline Tavan Yaptıran Kamikaze

Lunaparkta tehlikeli görünen ve binmek için cesaret gerektiren üçlü kamikazeye binen insanlar adrenalinleri tavan yaptığı zamanlarda bakın kameralara nasıl görüntüler verdiler.