enteresan.com LogoEn Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

İlginç ve yaratıcı koltuklar ile evinizin ve ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz...
En Yaratıcı Tasarıma Sahip 12 Koltuk

Piksel Koltuk

Piksel Koltuk'un kumaşı, Royal College Sanat Bölümü mezunu Cristian Zuzunaga'nın konseptinden esinlenilerek Danimarkalı imalatçı Kvadrat tarafından seçilmiş. Çağdaş koltuğun, renk çeşitliliği ile herkesin dikkatini çekeceğine şüphe yok.

Pixel Sofa

Yüzme Havuzlu Koltuk

Bu etkileyici tasarıma sahip koltuk, yüzme havuzu firması olan Piscine Castiglione için reklam ürünü olarak yapılmış.

Swimming Pool Sofa

Bocca Koltuk

İkonik dudak şekilli koltuk Salvador Dali'nin 1936 yılında yaptığı meşhur Mae West koltuğundan esinlenilerek yapılmış. Ünlü Hollywood aktristi West'in etkileyici dudaklarından esinlenen Dali, koltuğu ile "Mae West'in Yüzü" adlı eserini tamamlamış. Koltuk tabii ki kırmızı.

Bocca Sofa

Kolezyum Koltuk

Ünlü Roma Kolezyum'u şeklinde yapılan koltuk gladyatörler için konforlu bir dinlenme yeri olacağa benziyor.

Coliseum Sofa

Tabut Koltuk

İster tabut deyin, ister koltuk, bu mobilyaların her bir parçası 4,500 $ değerinde. 18 ayar çelik tabutlar kullanılarak tasarlanan koltukların ana maddesi Güney Kaliforniya'daki yerel cenaze evlerinden toplanmış. Sağlık ve güvenlik yasaları kullanılmış tabutların yeniden satılmasını yasaklıyor. Bu nedenle bu tabutların geri dönüştürülme amaçlı olarak satılması çok ilginç. Satılan mallar ölü gömme işlemi için kullanılamıyor, onun yerine yerine koltuk yapılıyorlar.

Coffin Sofa

Kaplan / İnek Koltuk

Bu olağanüstü koltukların yaratıcısı Romalı koltuk firması Tappezzeria Rocchetti'nin tasarımcısı Rodolfo Rocchetti.

Tiger/Cow Sofa

İki Katlı Koltuk

Kuno Nuessli ve Sven-Anwar Bibi tarafından tasarlanan bu koltuk her bir katına 3 kişi alarak yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.

The Double Decker Sofa

Harrods Pofuduk Hayvan Koltuğu

Bu pofuduk oyuncak hayvanlardan oluşan eğlenceli koltuğu Harrods mağazlarında bulmak mümkün.

Harrod s Stuffed Animals Sofa

Sila: Yoga Koltuğu

"Sila" kelimesi "bağdaş kurarak oturma" anlamına gelen bir yoga terimi. Bu koltuk tasarımının amacı meditasyon sükunetini modern, dinamik bir ortama taşımak. Sila, Eridani Saleh tarafından tasarlanmış olup, yeni bir rahatlama şekli ile geleneksel yapımların sağlamlığını birleştirme arzusuyla ortaya konmuştur.

Sila, The Yoga sofa

Dalgalı Koltuk

Jung Hoon Rhee tarafından yaratılan Dalgalı Koltuk çağdaş, yenilikçi ve ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Wave Seat Sofa

Songololo Koltuk

Songololo Koltuk, Cape Town'daki Güney Afrikalı mobilya tasarım şirketi Haldane Martin tarafından üretilmiş. Koltuklar dayanıklılığa ve doğal materyallerin kullanımına özen gösterilerek hazırlanmış.

Songololo Sofa

Modern Muz Koltuğu

Yohanan Siskindovich'in sallanan koltuğu "Modern Muz", adı kadar eğlenceli bir ürün. Sahip olduğu raflarla dergilerinizi, kitaplarınızı, battaniyelerinizi, kumandalarınızı ve evcil hayvan oyuncaklarınızı da ortadan kaldırıyor.

Groovy Banana