enteresan.com LogoEv Yapımı Masaj Sandalyesi

78 yaşındaki Çinli Lin Shuseng, kendisine bir masaj sandalyesi yaptı.
Ev Yapımı Masaj Sandalyesi

78 yaşındaki Çinli Lin Shuseng, Pekin'deki bir araba tamirhanesinden emekli. Eski tamirci 8 yıldır sandalyeler yapıyor. Lin, bu fikri karısının kaskatı kesilmiş kaslarını yumuşatmak için bulmuş. Kendisi her gün dağa yürüyüşe çıkarken karısının ağrayan eklem yerleri yüzünden onunla gelememesine üzülüyormuş. Bunun sonucunda masaj sandalyeleri yapmaya başlayan Lin son eserine sandalyeyi sıcak tutan bir elektrikli oturak eklemiş. Mucit, sandalyenin yapımının henüz bitmediğini, ona ekstra özellikler ekleyeceğini söyledi.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.