enteresan.com LogoGeleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Pazar günü, 9. Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu etkinliği için yaklaşık 3,000 kişi iç çamaşırlarına kadar soyundu.
Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

2002'de yalnızca yedi katılımcıyla başlayan bu gelenek, uluslararası bir hâl aldı. Bu sene 16 ülke, 43 şehirden gelen insanlar New York'taki yoldaşlarına katıldı ve metroya külotlarıyla bindi. Bazı katılımcılar, pankart taşıyan ve insanların soyunmamasını istediklerini söyleyen protestocularla karşılaştı ancak kısa süre içinde protestocular bile fikirlerini değiştirip gruba katıldı (!). Bikiniden boxera her türlü iç çamaşırını giyen metro kullanıcıları soğuğa karşı durabildi ve bugünü, normalde yaptıkları gibi konuşarak ya da yolculuklarında bir şeyler okuyarak geçirdi. Etkinlik, halka açık yerlerde kaos ve eğlence görüntüleri yaratmayı amaç edinmiş Improv Everywhere isimli organizasyon tarafından başlatıldı.

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Geleneksel Pantolonsuz Metro Yolculuğu

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...