enteresan.com LogoGerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Demir Adam II filminin çıkışını kutlamak için Superherohype-forums üyesi Masterle 247, Savaş Makinesi kostümünün bir replikasını yapıyor.
Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Üstelik tüm cihazlarıyla birlikte. Materle 247, bu zamana kadar yaptığı çalışmasının fotoğraflarını siteye eklemiş ve oldukça etkileyici olduğunu söylemek gerkiyor. Takım, 600 kadar perçinle tutturulmuş yüksek etkili üretan parçalarından oluşuyor ve omuzdan bir mini-silahı, roketleri, ark reaktörü, yanıp sönen gözleri ve hatta repulsor eldivenleri bile var. Ancak Masterle 247, çalışmasının henüz bitmeye yakın bile olmadığını söylüyor. Savaş makinesi kostümünün cüsseli, tank gibi olmasını istiyor. Bu sayede vücudunun her tarafı kostümü giydiğinde kaplanmış olacak. Savaş Makinesi ve Demir Adam'ın yakında gerçek hayatta bir araya geleceğini bilmek gerçekten de çok güzel.

Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Gerçek Demir Adam Çok Yakında Aramızda

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.