enteresan.com LogoGüneş Enerjisi İle Çalışan Avize

Dev Avize, Elektrik ve Renk Değiştirme Özelliği İçin Güneş Enerjisinden Yararlanıyor...
Güneş Enerjisi İle Çalışan Avize

Christoph Klemmt'in tasarladığı bu avize gerçekten aydınlatma araçları arasında bir süper kahraman. Apaçık estetik kalitesinin yanında, yapıyı oluşturan parçalar, güneş ışığı direk üstlerine vurduğunda açık bir renkten parlak bir renge dönüştürüyor. Ayrıca, güneş ışınlarının gücünü toplayıp yüzey boyunca dağılmış LED'leri aydınlatmada bu enerjiyi kullanıyor. Bu tasarım Milan Mobilya Fuarı 2008'de sergilendiği için yakın zamanda bahçelerinizde bu tasarıma yer verebilme ihtimaliniz zor gözüküyor. Öyle bile olsa fiyatının çok yüksek olacağı açık.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.