Doğa

Doğa anayı hiç bu kadar ilginç görmemiştiniz
 • Kuşbakışı Manzara

  Kuşbakışı Manzara

  Pilotlar kabinlerinden yeryüzünü işte bu şekilde görüyorlar. Nasıl da hoş görüntüler değil mi?
 • Sörf Yapmanın Su Altı Dünyası

  Sörf Yapmanın Su Altı Dünyası

  En bilinen sörf markalarından biri olan Insight yakın zaman önce, şu anda internette dalga dalga yayılmakta olan bir kampanya yayınladı. 'Good Morning Pluto' (Günaydın Pluto) adlı, en yeni ve en şaşırtıcı kampanyalarına da bir bakın. Bu kampanya; cadde, sanat, müzik, moda, paten ve kültür gibi, sörfün temsil ettiği her şeyi yakalamaya çalışmaktadır. Fotoğrafçı olan Dustin Humphrey'in, Insight firması için hazırladığı fotoğraflardan birkaçına bir göz atın.
 • Budget Su Parkı

  Budget Su Parkı

  Tüm o yapay, pahalı ve aşırı kalabalık olan su parklarını kafanızdan silin. Batı'da, neredeyse her köşe başında görebileceğiniz su parklarının aksine, bu mekan Vietnam'ın oldukça derin bölgelerinde bulunuyor ve size tamamen doğal bir deneyim sunuyor.
 • Hindistan'ın Altın Sahilleri

  Hindistan'ın Altın Sahilleri

  Eğer, her yaz gitmekte olduğunuz tatil beldesinden daha farklı bir yere gitmeyi planlıyorsanız, bu fotoğraflarda gördüğünüz sahillerden kaçınmanızı, şiddetle tavsiye ederim. Hindistan'da bulunan bu yerler, tatilinizi geçirebileceğiniz bir belde olarak tanımlanmaktan oldukça uzak bir yapıya sahipler. Ayrıca, tüm bu artıkların ve çöplerin arasında insanlar balık avlıyorlar.
 
1...23456...12