İlginç Bilgiler

 • Marx'ın ccleri Görememesi

  Marx'ın ccleri Görememesi

  Geçenlerde okuduğumuz bir makale ilgimizi oldukça çekti. Güzel bir bilgi olarak değerlendirdik ve sizlere aktaralım istedik.
 • Beş Kocadan İkisi

  Beş Kocadan İkisi

  Evet sevgili okurlar yine ilginç bir bilgi ile karşınızdayız. Yapılan bazı araştırmalar bizi yine dumura uğrattı. İşte o ilginç bilgi şimdi karşınızda.
 • Batan Restorantlar

  Batan Restorantlar

  Dünya çapında açılan restorantların %90'ı işe zarar ederek başlıyor ve ilk senelerini aynen bu şekilde geçiriyor. Ayakta kalanların ve bugün popüler olup işleri tıkıra koyanların ikinci seneleri de hep zararla geçmiş. Yani restorant işinde oldukça sabırlı olmak gerekiyor.
 • ABD'nin Bir Günlük Başkanı: David Rice Atchison

  ABD'nin Bir Günlük Başkanı: David Rice Atchison

  David Rice Atchison, ABD'nin bir günlük başkanıdır. Aslında uzun seneler ABD başkanlığını üstlenmiştir fakat anayasa da sonradan farkedilen bir açık yüzünden ABD tarihinde ilk bir günlük başkandır.
 • Hiç Ummadığınız Katil Çiftlik Hayvanları

  Hiç Ummadığınız Katil Çiftlik Hayvanları

  Binlerce yıldan beri evcilleştirilmekte olan, genellikle uysal çiftlik hayvanlarının öldürme potansiyeli vardır, hatta bazen bunu kasıtlı olarak yaparlar. Sevimli bir çiftliğe ya da köye gitmeden önce tehlikelerin farkında olun. Bir çiftlikteki, ya da köydeki en tehlikeli hayvan tabii çiftçinin, ya da köylünün kendisidir. Ancak bu hayvanlar da insanlar kadar tehlikeli olabilirler.
 • 48 Saat Hamilelik

  48 Saat Hamilelik

  180 kg.lık bir kadın 9 aylık hamile olduğunu fark ediyor ve 48 saat sonra doğuruyor.