İlginç Fotoğraflar

 • Afrika Resimleri

  Afrika Resimleri

  Afrika kıtasında objektiflere yansıyan en ilginç kareler karşınızda...
 • Çin'li Bisikletlerine Her Şey Sığabilir!

  Çin'li Bisikletlerine Her Şey Sığabilir!

  13 Eylül 2014 11:30
  Benim taşımam gereken bir sürü eşyam olduğunda, ya araba kullanırım ya da bir minibüs kullanırım. Fakat bu yöntemin, pek doğa dostu ve çevreci olduğu ya da maliyetinin düşük olduğu pek söylenemez.
 • Nasıl Park Edilmez?

  Nasıl Park Edilmez?

  11 Eylül 2014 08:30
  Normalde 20 dakika sürmesi gereken bir yolculuğu, otobüs ile giderken neredeyse 1 saatten daha fazla bir sürede tamamladıktan sonra, bu konu hakkında biraz düşünmeye başladım ve kalabalık bir şehirde, bir A noktasından bir B noktasına gitmenin, neden bu kadar uzun sürdüğünün farkına vardım.
 • H20 Gerçekliği

  H20 Gerçekliği

  10 Eylül 2014 16:30
  Birçok insanı ve suyu içeren birbirinden sanatsal ve ilginç fotoğrafları sizinle paylaşmak istiyoruz. Hoşunuza gideceğinden eminiz.
 • Bir Arabaya Ne Kadar Eşya Sığdırılabilir?

  Bir Arabaya Ne Kadar Eşya Sığdırılabilir?

  08 Eylül 2014 22:30
  Çoğu insanın artık pes edip, yüklerini iki tur yaparak taşımaya karar vermesine rağmen, bu insanlar her şeyi araçlarına sıkıştırıp sığdırabilmişler. Şaşırtıcı bir şekilde bu eski arabalar, önerilen maksimum yük ağırlığının neredeyse 2, hatta 3 katı ağırlığındaki yükleri taşıyabilmektedirler. Eğer arabanızı kaybetmek istemiyorsanız, bu tarzdaki bir şeyi kendi arabanızda denemeye sakın kalkışmayın!
 • Ne Tesadüf Ama

  Ne Tesadüf Ama

  06 Eylül 2014 19:00
  Bu bölümde, pozların, eylemlerin, yerin vb. olguların tesadüfi şekillerde biraraya gelmesiyle ortaya çıkan harika ve eğlenceli fotoğrafları göreceğiz. Gerçekten heyecan verici ve alışılmadık resimler.
 • Ünlülerin Yeni Görünümleri ( Sadece Hayal Ürünüdür )

  Ünlülerin Yeni Görünümleri ( Sadece Hayal Ürünüdür )

  04 Eylül 2014 13:30
  Günümüzde emo trendi oldukça yaygın bir hale geldiğinden beri, her gün garip görünümlü asimetrik saç modelleriyle karşılaşmaktayız. Ve eğer ünlü kişiler, normal görünümlerinden sıkılsaydılar bu photoshop programıyla hazırlanan çalışmalar, aradıkları yeni görünümleri hakkında onlara bir fikir verebilirdiler. İşte size, oldukça mizahi ve açık sözlü olan, ünlüler için hazırlanmış garip saç modellerinden oluşan ilginç bir galeri.
 
1...23456...8