Kazalar

 • Ofisi Baştan Tasarlama Çalışmaları Ters Gitti

  Ofisi Baştan Tasarlama Çalışmaları Ters Gitti

  14 Eylül 2014 08:00
  Bazı zamanlarda, eğer odamı tamamıyla kendi başıma, yeniden tasarlamaya çalışsaydım, odamın nasıl bir hale dönüşebileceğini, oldukça fazla merak ederim. Tam olarak nasıl kullanıldığını bilmediğim, birçok şey bulunmaktadır. İşte bu fotoğraflarda görülen ofisin de, problemi bundan ibaret olsa gerek. Ya da içine bir şey sıkışmış olan bir makine, tüm bu şeyleri ortalığa fışkırtmış olabilir. Her neyse, patron geldiği zaman kesinlikle bu ofiste olmak istemezdim.
 • İki Uçağın Öpüşmesi

  İki Uçağın Öpüşmesi

  09 Eylül 2014 15:30
  Bu kaza, Congo'daki Point Noire'de gerçekleşti. Sadece birkaç metrelik bir farkla, büyük bir kaza önlenmiş oldu.
 • Sporun 13 Korkunç Anı

  Sporun 13 Korkunç Anı

  06 Eylül 2014 15:00
  Bazı spor dalları gerçekten oldukça tehlikelidirler. Ve bu 'Tehlikeli' kelimesinin ne anlama geldiğini, aşağıdaki resimlere bakınca göreceksiniz. Göz çıkarmadan, bilek kırmaya kadar, şimdiye kadar görülmüş olan en komik ve korkutucu kazaların oluşturduğu ilginç bir galeri. Birçok insan, olimpiyatları dört gözle beklemektedir. Çünkü bu olağan üstü etkinlikler esnasında, bu tarz komik ve korkutucu kazalarla, oldukça sık bir şekilde karşılaşmak mümkündür.
 • Ağaç Cipe Karşı

  Ağaç Cipe Karşı

  Final Destination (Son Durak) filminden alınmış fotoğraflar gibi duran bu görüntüler, bir adamın Jeep Wrangler marka aracının yerde duran kesilmiş ağacın üstünden geçmesiyle ortaya çıktı.
 • Kamyon Köprünün Altına Sıkışıp Kalmış!

  Kamyon Köprünün Altına Sıkışıp Kalmış!

  02 Eylül 2014 20:00
  Çek Cumhuriyeti, Avrupa Şampiyonası'nda pekte iyi bir performans ortaya koyamamıştı. Ve sizinde görebileceğiniz gibi, sürücülükte de pek başarılı olamamışlar. En azından, bu kamyon şoförü başarılı sayılamaz. Yoksa, kamyonun üstündeki o kadar araba ile birlikte, o köprünün altından geçip gidemeyeceğini, kolayca anlayabilirdi.
 • Korkunç Kazalar

  Korkunç Kazalar

  İnsanların tüylerini ürperten ölümcül ve korkunç kaza resimlerini sunuyoruz.
 
1...23456...9