Nasıl Yapılır?

 • Yetişkin Beşiği

  Yetişkin Beşiği

  "Yetişkin Beşiği", "Hensel Ev Koleksiyonu"nun en son parçasını kapsıyor. 2008 modelinin tanıtımında, özgün bir sallanan uyku sistemi bulunuyor. Yepyeni teknolojilerle, usta bir şekilde tasarlanmış bu "beşik" ile dengeli bir uyku uyuyun. Eşsiz bir şekilde tasarlanmış bu parça, size deliksiz uykuyu sunmayı amaçlıyor. Bu komfor deneyimi, sizi Uyku Diyarı'na hoş bir yolculuğa çıkaracak.
 • Parmak Kilidi İddiası

  Parmak Kilidi İddiası

  Eğer bu numarayı daha önce arkadaşlarınızla denemediyseniz ve onların bilmediklerinden eminseniz iddiaya girdiğinde para kazanmanız veya gülmeniz garanti.
 • Tahtadan Tükenmez Kalem Yapımı

  Tahtadan Tükenmez Kalem Yapımı

  22 Ekim 2014 13:30
  Herkese merhaba. Bu küçük kılavuzda, oldukça düşük teknolojili bir ürün yapılacaktır. Bu rehber, tahta kullanarak nasıl bir tükenmez kalem yapılabileceğini göstermektedir. Aslında burada, tahta yerine kömür kullanılmaktadır. Bu kalem, oldukça ucuz, yapımı kolay ve çevreci bir üründür.
 • Davullarınızı Kürkle Kaplayın

  Davullarınızı Kürkle Kaplayın

  20 Ekim 2014 15:00
  Eski davullarınızı ve onları çalmak için sahip olduğunuz tutkuyu, davullarınızı kürkle kaplayarak canlandırın. İster oturduğunuz evin bodrumunda, ister yerel bir kalabalığa, isterseniz dünyanın dört bir yanındaki sahnelerde çalıyor olun, davulunuzu kürkle kaplamayla ilgili olan bu yazı, sizin kalabalık içinde kesinlikle göze çarpmanıza yardımcı olacaktır.
 • 3 Kısımlı Saat

  3 Kısımlı Saat

  Bu tasarımda saatler, dakikalar ve saniyeler ayrı alanlarda çalışıp, aslında aynı zamanı işaret ediyorlar.