Nasıl Yapılır?

 • Parmak Kilidi İddiası

  Parmak Kilidi İddiası

  Eğer bu numarayı daha önce arkadaşlarınızla denemediyseniz ve onların bilmediklerinden eminseniz iddiaya girdiğinde para kazanmanız veya gülmeniz garanti.
 • Davullarınızı Kürkle Kaplayın

  Davullarınızı Kürkle Kaplayın

  Eski davullarınızı ve onları çalmak için sahip olduğunuz tutkuyu, davullarınızı kürkle kaplayarak canlandırın. İster oturduğunuz evin bodrumunda, ister yerel bir kalabalığa, isterseniz dünyanın dört bir yanındaki sahnelerde çalıyor olun, davulunuzu kürkle kaplamayla ilgili olan bu yazı, sizin kalabalık içinde kesinlikle göze çarpmanıza yardımcı olacaktır.
 • Su Şişesi ile Bomba

  Su Şişesi ile Bomba

  Sulu şakalar yapmayı seviyorsanız bu anlatımımız tam size göre. Yapacağımız şaka bombası ile arkadaşlarınızı ıslatabilirsiniz.
 • Tahtadan Tükenmez Kalem Yapımı

  Tahtadan Tükenmez Kalem Yapımı

  Herkese merhaba. Bu küçük kılavuzda, oldukça düşük teknolojili bir ürün yapılacaktır. Bu rehber, tahta kullanarak nasıl bir tükenmez kalem yapılabileceğini göstermektedir. Aslında burada, tahta yerine kömür kullanılmaktadır. Bu kalem, oldukça ucuz, yapımı kolay ve çevreci bir üründür.
 • Kot Pantolondan Yapılan Küçük Kitap Çantası

  Kot Pantolondan Yapılan Küçük Kitap Çantası

  Bu harika görünümlü çantayı, yatağınızın baş ucuna ya da çalışma sandalyenize bağlayabilir ve çantanın içine, 2 tane roman kitabınızı ya da bir tane büyük ders kitabınızı, MP3 çalarınızı, cep telefonunuzu, dijital fotoğraf makinenizi, not defterlerinizi, dosyalarınızı, kalemlerinizi, kısacası bu tarz tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz.