Nasıl Yapılır?

 • Genç Escher!

  Genç Escher!

  26 Şubat 2014 20:30
  Bu rehberi hazırlayan kişi, rehberine 'Genç Einstein' gibi ilginç bir başlık koymak istemiş. Fakat daha sonra, anlatmaya çalıştığı şeyin fizikten daha çok, matematikle ilgili olmasından dolayı, rehberine 'Genç Escher' başlığını uygun görmüş.
 • Alışveriş Bisikleti

  Alışveriş Bisikleti

  Bisikletle alışveriş arabasını birleştirmek, çok sık alışveriş yapan kişiler için güzel olabilir. Yine de bu aracı sürerken dikkatli olun, keskin virajları dönerken biraz zorlandığını söyleyebilirim.
 • Paket Lastiği Nasıl Fırlatılır

  Paket Lastiği Nasıl Fırlatılır

  Küçükken arkadaşlarınız arasında mutlaka lastik savaşı yapmışsınızdır. Yapmadıysanız da biz size söyleyelim çok zevkli. Bu anlatımı okuyarak nasıl yapıldığını öğrenebilir ve derhal savaşa başlayabilirsiniz. Fotoğrafta görüldüğü gibi silah şeklinde duran elinizden lastiği fırlatabileceksiniz.
 • Ofis İçin Bubi Tuzağı

  Ofis İçin Bubi Tuzağı

  Bu ofisinizde eğlenmek amacıyla kullanabileceğiniz bir bubi tuzağı. Küçük objeleri fırlatmaya yarıyor. Gerçi söylememize gerek yok ama siz yine de kullanırken dikkatli olun kimseye nişan almayın.
 • Kupon/Kart Çantası Nasıl Yapılır?

  Kupon/Kart Çantası Nasıl Yapılır?

  Bu tarifte kupon, kart, önemli not ve benzeri kağıt parçalarını düzenli bir şekilde saklayabilmeniz için çok şık bir çanta yapacağız. Yapımı çok kolay ve masrafsız olan bu çantayı dilediğiniz şekilde kullanabilir, ya da bir sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Hazırsanız malzmeleri toplamaya başlayın.