Nasıl Yapılır?

 • Kupon/Kart Çantası Nasıl Yapılır?

  Kupon/Kart Çantası Nasıl Yapılır?

  Bu tarifte kupon, kart, önemli not ve benzeri kağıt parçalarını düzenli bir şekilde saklayabilmeniz için çok şık bir çanta yapacağız. Yapımı çok kolay ve masrafsız olan bu çantayı dilediğiniz şekilde kullanabilir, ya da bir sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Hazırsanız malzmeleri toplamaya başlayın.
 • Kağıttan Yapılmış Eşkenar Rombik Triacontahedron

  Kağıttan Yapılmış Eşkenar Rombik Triacontahedron

  27 Eylül 2014 08:30
  Bu rehber sayesinde, bir origami çok yüzlü şekli yapabilirsiniz. Eşkenar Rombik Triacontahedron, hem yüzeyleri eş değer hem de kenarları eş değer olan bir şekil olduğu için, yapılması kolay bir şekildir. Bu Eşkenar Rombik Triacontahedron katlama rehberini, internette bulduğum bir eşkenar rombik dodecahedron rehberini, biraz daha modifikasyondan geçirerek oluşturdum.
 • Tek Malzemeli Dondurma Nasıl Yapılır?

  Tek Malzemeli Dondurma Nasıl Yapılır?

  Bu dondurma tarifi, inanılmayacak kadar güzel. Çok zengin, kaymaklı ve tatlı. Yağsız olduğunu ve hatta hiçbir süt ürünü içermediğini tahmin bile edemezsiniz. Şeker ya da koruyucu da içermeyen bu dondurma tam sizlere göre. En güzel tarafı da bu dondurmayı yapmak içn ihtiyacınız olan tek şey bir malzeme olması. Bu muhteşem tatlının tek malzemesinin ne olduğunu tahmin edebiliyor musunuz? Süt ürünleri olmadan buna dondurma denilmez diyebilirsiniz. Ancak bu tarifi kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Tadını gerçek dondurmalardan ayırt edemeyeceksiniz bile.
 • Ayakkabı Tabanı Desenli Tişört

  Ayakkabı Tabanı Desenli Tişört

  26 Eylül 2014 10:30
  Bu harika rehberde, sanatsal yeteneğinizi oldukça havalı bir şekilde kanıtlamanın bir yöntemi olan, harika bir tişörtün nasıl yapıldığını bulabilirsiniz. Bu tişörtün yapımı oldukça basittir. Bu tişörtü yapabilmek için ihtiyacınız olan şeyler, bir boya fırçası, biraz boya, bir tişört (beyaz olsa daha iyi olur!) ve artık kullanmadığınız eski bir ayakkabı gibi, oldukça kolay bulunabilen materyallerden oluşmaktadır.
 • Basit ve Ucuz Laptop Standı Yapmak

  Basit ve Ucuz Laptop Standı Yapmak

  Fotoğrafta gözüken laptop standını, evde kolayca bulabileceğiniz malzemelerle yapabilirsiniz. Stand size bağzı kolaylıklar sağlayacak. Bir tanesi standın arkasında bulunacak olan yükseltiye laptopunuzun ekranının olduğu kısmı koyarak, hem daha iyi görüş alanı sağlayacak hemde klavyeyi daha rahat kullanabileceksiniz. Bunun yanında laptopunuzun altı boş olacağından dolayı laptopunuz daha az ısınacak ve bilgisayarınızla daha az sorunlar yaşayacaksınız.
 • 3 Boyutlu 'Gölge-Kutusu' Fotoğrafı

  3 Boyutlu 'Gölge-Kutusu' Fotoğrafı

  23 Eylül 2014 08:00
  Bu harika çalışma rehberinde, bir fotoğrafın birden çok kopyasını kullanarak, nasıl 3 boyutlu bir fotoğraf efekti oluşturabileceğinizi bulabilirsiniz.
 • Bilgisayar Kasanızı Boyayın!

  Bilgisayar Kasanızı Boyayın!

  22 Eylül 2014 11:30
  Eski ve basit bir görünüme sahip olan, bilgisayar kasanızdan artık sıkılmaya mı başladınız? İşte size, bilgisayar kasanıza birkaç desen veya resim çizebilmeniz için, küçük fikirler. Bu rehberde, çalışmanın tamamlanmış halinin fotoğraflarını bulabilirsiniz.