Nasıl Yapılır?

 • Gizli Görüntü Veren Gölge ve Işık Heykeli

  Gizli Görüntü Veren Gölge ve Işık Heykeli

  Bu sallantılı ışık heykelciği her açıdan ilginç görünüyor ve güzel gölgeler veriyor. Ancak belli bir açıdan bakıldığında gizli bir görüntü beliriyor. Siz de farklı materyallerden böyle bir heykelcik yaratabilirsiniz.
 • Tahtadan Green Lantern Yüzüğü

  Tahtadan Green Lantern Yüzüğü

  12 Ekim 2014 19:30
  Şunu ilk önce belirtelim ki, bu projeyi yapmanız için ne bir kuyumcu ne de bir marangoz olmanız gerekiyor. Daha önce bir takı yaptıysanız ve tahtayla işiniz olduysa bu yeterli, her iki konuda da uzman olmanıza gerek yok. Evet, başlayalım.
 • Atılacak Eşyalardan Yapılmış Çiçekler

  Atılacak Eşyalardan Yapılmış Çiçekler

  12 Ekim 2014 14:00
  İşte size hediyelerin en mükemmeli. Bunlar masa dekorları olarak ya da pencere eşiklerinde çok popülerler. İşlerinde bilgisayarı kullananlar için ya da biraz eğlence arayanlar için çok harikalar.
 • Kot Pantolondan Yapılan Küçük Kitap Çantası

  Kot Pantolondan Yapılan Küçük Kitap Çantası

  11 Ekim 2014 22:00
  Bu harika görünümlü çantayı, yatağınızın baş ucuna ya da çalışma sandalyenize bağlayabilir ve çantanın içine, 2 tane roman kitabınızı ya da bir tane büyük ders kitabınızı, MP3 çalarınızı, cep telefonunuzu, dijital fotoğraf makinenizi, not defterlerinizi, dosyalarınızı, kalemlerinizi, kısacası bu tarz tüm eşyalarınızı koyabilirsiniz.
 • Kitap Baskısı

  Kitap Baskısı

  10 Ekim 2014 13:00
  Kitapları, sadece ağırlıklarla bastırabilirsiniz fakat bu yöntem, kitap tamir etmek için kitap baskısını, çok daha hoş ve profesyonel nitelikte ortaya koyuyor.
 • Bira Şişesi Nasıl Kırılır

  Bira Şişesi Nasıl Kırılır

  Bu anlatımda sadece elle şişe nasıl kırılır onu anlatacağız. Sadece kapağını açmanız yeterlidir. Bu olayın hilesini şişeyi ellemeden öğrenemezsiniz. Videoyu izleyerek etkinin nasıl gerçekleştiğini görebilirsiniz.