Nasıl Yapılır?

 • Su Şişesi ile Bomba

  Su Şişesi ile Bomba

  Sulu şakalar yapmayı seviyorsanız bu anlatımımız tam size göre. Yapacağımız şaka bombası ile arkadaşlarınızı ıslatabilirsiniz.
 • Camdaki Sahte Kurşun İzleri

  Camdaki Sahte Kurşun İzleri

  Arkadaşlarınız ve aileniz bu izleri gördüklerinde çok şaşıracaklar. Camınız kurşunlanmış etrafta keskin nişancı olabilir mi? Meraklanmayın bu sadece eğlence için yapılmış bişey. Arkadaşlarınızla kafa bulmak için yapabilirsiniz.
 • LED Lambalı Ve Kalp Şekilli Çiçek Buketi Süsleri

  LED Lambalı Ve Kalp Şekilli Çiçek Buketi Süsleri

  14 Ekim 2014 10:00
  Bu harika rehberde, Sevgililer Gününde sevgiliniz için aldığınız bir buket çiçeğin, LED lambalı ve kalp şekilli süslerle, nasıl daha da eşsiz bir hale getirilebileceğini görebilirisiniz. Bu harika fikir, LED lambalarıyla yapılan ilginç çalışmalardan esinlenilerek ortaya çıkarılmış.
 • Gizli Görüntü Veren Gölge ve Işık Heykeli

  Gizli Görüntü Veren Gölge ve Işık Heykeli

  Bu sallantılı ışık heykelciği her açıdan ilginç görünüyor ve güzel gölgeler veriyor. Ancak belli bir açıdan bakıldığında gizli bir görüntü beliriyor. Siz de farklı materyallerden böyle bir heykelcik yaratabilirsiniz.
 • Tahtadan Green Lantern Yüzüğü

  Tahtadan Green Lantern Yüzüğü

  12 Ekim 2014 19:30
  Şunu ilk önce belirtelim ki, bu projeyi yapmanız için ne bir kuyumcu ne de bir marangoz olmanız gerekiyor. Daha önce bir takı yaptıysanız ve tahtayla işiniz olduysa bu yeterli, her iki konuda da uzman olmanıza gerek yok. Evet, başlayalım.
 • Atılacak Eşyalardan Yapılmış Çiçekler

  Atılacak Eşyalardan Yapılmış Çiçekler

  12 Ekim 2014 14:00
  İşte size hediyelerin en mükemmeli. Bunlar masa dekorları olarak ya da pencere eşiklerinde çok popülerler. İşlerinde bilgisayarı kullananlar için ya da biraz eğlence arayanlar için çok harikalar.