Enteresan Videolar

Enteresan Videolar
 • Esnek Mobilyalar

  Esnek Mobilyalar

  01 Mart 2015 17:30
  Bu çılgın Japonlar, sürekli bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bu videoda, istenilen uzunluğa ve şekle getirilebilen, oldukça esnek yapılı harika bir koltuk çalışmasını bulabilirsiniz.
 • Bambaşka bir Dünya'yı ziyaret edin!

  Bambaşka bir Dünya'yı ziyaret edin!

  28 Şubat 2015 18:00
  Monterey'e seyahatimiz esnasında görmek istediğimiz belli başlı yerlerden birisi de, turistler tarafından oldukça ilgi gören Monterey Körfez Akvaryumuydu.
 • Güvercin Yiyen Pelikan

  Güvercin Yiyen Pelikan

  27 Şubat 2015 08:00
  Kulağa oldukça ilginç geliyor ve daha da ilginç görünüyor.Elizabeth Toni tarafından James Park'ta çekilen video oldukça ilginç bir anı tekrar yaşatıyor!
 • Deniz Yıldızlarının Hareketlerini Görün!

  Deniz Yıldızlarının Hareketlerini Görün!

  26 Şubat 2015 14:00
  Bu video normalde denizin dibinde, gözle görülemeyecek kadar yavaş hareket eden deniz yıldızlarının hareketlerini ve yolculuklarını gösteren, mükemmel bir hızlandırılmış video çekimidir. Deniz yıldızlarının bu videosu, gerçekten tek kelimeyle muhteşem!
 • Füze Kalkış Videoları

  Füze Kalkış Videoları

  Uzaya fırlatılan bir füzenin kalkışını izlemek kadar heyecan verici bir şey yoktur. Sizlere farklı diyarlara gitmek üzere kalkış yapan favori füzelerin görüntülerini sunuyoruz.
 • Scott Weaver'ın Yaptığı San Francisco Modeli

  Scott Weaver'ın Yaptığı San Francisco Modeli

  25 Şubat 2015 16:30
  Bu harika çalışma, 100.000 tane kürdanın, 35 yıllık bir zaman zarfının ve gerçekten inanılmaz derecede sabırlı olan bir adamın, bir araya gelmesiyle ortaya çıkan mükemmel bir eserdir.