Enteresan Videolar

Enteresan Videolar
 • İnsan Eli

  İnsan Eli

  27 Eylül 2014 14:00
  Hidrolikle çalışan, arabaları ezebilecek kadar güçlü, dev bir ele sahip olmak istediniz mi hiç? İnsan Eli'yle bu güç, artık ellerinizde. Ya da elinizde.
 • Dev Hummer

  Dev Hummer

  24 Eylül 2014 22:00
  Bu en büyük lüks sembolü olan araç, bir hippiye dönüşüyor. Sanatçı Myk Henry ve ekibi Amerikan Rüyası'nın tüketiminden bahsediyorlar, yaptıkları sanat eseri de bunu çok iyi bir şekilde ortaya koyuyor.
 • 18 Tane Gerçek Anlamda Ufacık Olan Projektör

  18 Tane Gerçek Anlamda Ufacık Olan Projektör

  24 Eylül 2014 12:00
  Cep telefonlarının içine monte edilen, gerçekten oldukça küçük olan projektörlerin prototipleri, neredeyse 2 yıldır geliştirilmekteydiler ve şimdi, üretim versiyonlarını görmemiz, gerçekten oldukça yakın. Bir Blackberry Curve cep bilgisayarının, içine monte edilmesi beklenen bir projektör, milyonlarca can sıkıcı ve sanattan yoksun Powerpoint sunumlarının, toplantı salonlarının sınırlarından dışarıya kaçarak, medeniyetin sonunun gelmesine neden olabilir.
 • Mule Motorcycles

  Mule Motorcycles

  Richard'ın en ünlü tasarımlarından biri olan "Madonna Bike" olarak bilinen bu spor motorsiklet, sadece fotoğraf çekilmek üzere fotoğrafçı tarafından kiralandı.
 • Fütürist Alman Araba Fabrikaları

  Fütürist Alman Araba Fabrikaları

  10 Eylül 2014 22:30
  Henry Ford'un araba montaj hattı, modern araba üretim sistemlerinin bir sembolüdür. Fakat bunun yanında, bu üretim hatlarının keşfedildiği kasaba şu anda, bir yıkıntı ve harabe haline gelmiş durumdadır. Ayrıca Toyota firması da, hem Ford firmasını hem de General Motors firmasını birleştirdiğinizde ortaya çıkan değerin bile, şu anda 10 katı değere sahiptir.