Enteresan Videolar

Enteresan Videolar
 • Dev Hummer

  Dev Hummer

  Bu en büyük lüks sembolü olan araç, bir hippiye dönüşüyor. Sanatçı Myk Henry ve ekibi Amerikan Rüyası'nın tüketiminden bahsediyorlar, yaptıkları sanat eseri de bunu çok iyi bir şekilde ortaya koyuyor.
 • Mule Motorcycles

  Mule Motorcycles

  Richard'ın en ünlü tasarımlarından biri olan "Madonna Bike" olarak bilinen bu spor motorsiklet, sadece fotoğraf çekilmek üzere fotoğrafçı tarafından kiralandı.
 • Fütürist Alman Araba Fabrikaları

  Fütürist Alman Araba Fabrikaları

  Henry Ford'un araba montaj hattı, modern araba üretim sistemlerinin bir sembolüdür. Fakat bunun yanında, bu üretim hatlarının keşfedildiği kasaba şu anda, bir yıkıntı ve harabe haline gelmiş durumdadır. Ayrıca Toyota firması da, hem Ford firmasını hem de General Motors firmasını birleştirdiğinizde ortaya çıkan değerin bile, şu anda 10 katı değere sahiptir.
 • Ressam Filler

  Ressam Filler

  Ben her zaman, fillerin inanılmaz hayvanlar olduğuna inanmışımdır. Fakat bu fillerin, resim yapmak gibi oldukça olağan üstü bir faaliyeti bile, yapabileceklerini hiç hayal etmemiştim. Benim, üstünde tam olarak kontrole sahip olduğum, bir deste parmağım var ama ben bile, böyle resim yapamıyorum!
 • Arap Driftçileri

  Arap Driftçileri

  Eğer gereğinden fazla paranız ve çok ucuz benzininiz olsaydı ne yapardınız? Muhtemelen 1950'li yılların Amerika'sında olduğundan çokta farklı olmayan bir tutumla, oldukça pahalı arabalar içerisinde hareketler yapıp sağda solda gezerdiniz.
 • 2 Tekerlekli Araba ( P.U.M.A )

  2 Tekerlekli Araba ( P.U.M.A )

  Trafik sıkışıklığı, araba kazaları, gürültülü caddeler bu arabayla birlikte tarihe karışacaklar. Segway isimli firmanın P.U.M.A isimli projesi, sıradan ulaşım yollarına yeni bir alternatif getiriyor. 2 tekerlek üzerinde, elektrikle çalışan Puma gerçekten olmuş.