İlginç

Çikolatadan Yapılmış Yeniyıl Ağacı

Patrick Roger Fransa'nın en yetenekli çikolatacalarından biri. Patrick yeniyılda yapılacak bağışlar için 10 metre boyunda çikolatadan bir yeniyıl ağacı oluşturdu.

Janet Esteves - Dünyanın En Büyük Mickey Mouse Hayranı

Janet Esteves Dünyanın En Büyük Mickey Mouse Hayranı ünvanına sahip oldu, bu zamana kadar ki en büyük Mickey Mouse koleksiyonuna sahip oluşu Janet Esteves'e bu ünvanın verilmesini sağladı.

Leo Sewell'in Çöpten Heykelleri

Leo Sewell sıradan çöpleri evinin etrafında toplayarak onlardan dünyanın pek çok yerindeki müzelerde sergilenen heykeller oluşturuyor.

LEGO Avrupa Haritası

LEGO konusunda uzman 5 kişilik bir takım 6 aylarını haracayarak LEGO parçalarından oluşan inanılmaz bir Avrupa Haritası oluşturmayı başardı.

Çöp Torbalarından Yaratılan Kıyafetler Podyuma Çıktı

Genç Romanyalı moda tasarımcısı Gabriela Mirea "Plastic is Fantastic"(Plastik Harika) adını verdiği ve değersiz materyellerden oluşturduğu kreasyonuyla herkesi şaşırttı.

Malezya'nın Eşsiz Petrol Kulesi Oteli

Bir zamanlar okyanusu kirleten petrol kulesi, Malezya'nın Seaventures Dive Resort ismi ile yeni bir hayata başladı ve Pasifik Okyanusu üzerindeki en önemli dalış noklarından biri haline geldi.

Bang-Yao Liu'nun Plastik Şehri

"Plastic City" (Plastik Şehir) Çin'in hareketli şehri olan Şangay sokaklarından alınmış ucuz plastik objelerin Bang-Yao Liu tarafından oluşturulmuş bir Şangay maketi.

Devasa Tarak ve Bahçıvan Makasıyla Saç Kesimi

Yetenekli iki saç tasarımcısı Changsha'da halka açık bir alanda devasa bir tarak ve bahçıvan makasıyla saç kesimi yapmak için kolları sıvadı.

Eski Ordu Kasklarından Heykeller

Eski ordu kaskları modern zamanlarda oldukça kullanışsız obejeler fakat sanatçı Fred Conlon eski ordu kasklarını müzeye bağışlamak yerine onlara yenide hayat vermeye başlamış.

1000 Gazeteden Oluşturulan Giyilebilir Elbise

Gösterişli bir yaka kısmı ve uzun bir kuyruğa sahip bu elbise türünün tek örneği olarak karşımıza çıkıyor bu enteresan elbisenin yapımcısı ise Yuliya Kyrpo.

Dünya Kupası Yumurtalarda

Çinli sanatçı Wang Huaping tam bir futbol hastası ve 2010 Dünya Kupası'na özel çalışmalara imza atan sanatçı yumurtaların kabuklarını oyarak ünlü futbolcuların resimlerini yumurtalara kazıdı.

İlginç Timsah Kostümü

Japon sanatçı Hisako Matsumoto mezuniyet projesi için şapka ve botlarıyla birlikte şaşırtıcı bir timsah kostümü yarattı.