İlginç Fotoğraflar

Bu Aradaba Buraya Nasıl Girmiş ?

Evet sevgili ziyaretçi soruyoruz sana bu araba buraya nasıl gelmiş olabilir ?

Romain Laurent'dan Muhteşem Eserler

Tasarımcısından İlginç Çalışmalar...

En Güzel Boyalı Hamile Kadın Göbekleri

Bu bebekler çok farklı...

Afrika Resimleri

Afrika kıtasında objektiflere yansıyan en ilginç kareler karşınızda...

Ne Tesadüf Ama

Bu bölümde, pozların, eylemlerin, yerin vb. olguların tesadüfi şekillerde biraraya gelmesiyle ortaya çıkan harika ve eğlenceli fotoğrafları göreceğiz. Gerçekten heyecan verici ve alışılmadık resimler.

H20 Gerçekliği

Birçok insanı ve suyu içeren birbirinden sanatsal ve ilginç fotoğrafları sizinle paylaşmak istiyoruz. Hoşunuza gideceğinden eminiz.

Çin'li Bisikletlerine Her Şey Sığabilir!

Benim taşımam gereken bir sürü eşyam olduğunda, ya araba kullanırım ya da bir minibüs kullanırım. Fakat bu yöntemin, pek doğa dostu ve çevreci olduğu ya da maliyetinin düşük olduğu pek söylenemez.

Nasıl Park Edilmez?

Normalde 20 dakika sürmesi gereken bir yolculuğu, otobüs ile giderken neredeyse 1 saatten daha fazla bir sürede tamamladıktan sonra, bu konu hakkında biraz düşünmeye başladım ve kalabalık bir şehirde, bir A noktasından bir B noktasına gitmenin, neden bu kadar uzun sürdüğünün farkına vardım.

Bir Arabaya Ne Kadar Eşya Sığdırılabilir?

Çoğu insanın artık pes edip, yüklerini iki tur yaparak taşımaya karar vermesine rağmen, bu insanlar her şeyi araçlarına sıkıştırıp sığdırabilmişler. Şaşırtıcı bir şekilde bu eski arabalar, önerilen maksimum yük ağırlığının neredeyse 2, hatta 3 katı ağırlığındaki yükleri taşıyabilmektedirler. Eğer arabanızı kaybetmek istemiyorsanız, bu tarzdaki bir şeyi kendi arabanızda denemeye sakın kalkışmayın!

Bunlar da ne şimdi?

Çılgın, kafayı üşütmüş ya da sadece garip insanlar. İşte, ne olduklarına anlam veremediğimiz garip insanlar.

Ünlülerin Yeni Görünümleri ( Sadece Hayal Ürünüdür )

Günümüzde emo trendi oldukça yaygın bir hale geldiğinden beri, her gün garip görünümlü asimetrik saç modelleriyle karşılaşmaktayız. Ve eğer ünlü kişiler, normal görünümlerinden sıkılsaydılar bu photoshop programıyla hazırlanan çalışmalar, aradıkları yeni görünümleri hakkında onlara bir fikir verebilirdiler. İşte size, oldukça mizahi ve açık sözlü olan, ünlüler için hazırlanmış garip saç modellerinden oluşan ilginç bir galeri.

Taş Arabası

Hani hep bahsi geçen bir 'taş arabası' vardır ya... İşte biz onu bulduk. "Yürrü taş arabası" sözünde kullanılan taş arabasının aynısı.