İlginç Hayvanlar

İlginç Hayvan Resimleri

Bunu Neden Yaptım Diyen 15 Kedi

Yaptıkları yaramazlıktan pişman oldukları her hallerinden belli olan 15 yaramaz kedi ve komik marifetlerini galerimizde sizin için bir araya getirdik. Yaramaz kedilerin bu komik hallerini görmek için, galerideki görsellere tıklayın.

Daha Önce Görmediğiniz 17 Değişik Hayvan

Görünüşleri alışık olduğumuz hayvan türlerinden bir hayli değişik olan değişik hayvan çeşitlerini galeri resimlerimizde sizin için derledik. Birbirinden değişik ve rengarenk hayvanları, galerimizdeki görsellerde görebilirsiniz.

30 Muhteşem Albino Hayvan

Bir metabolizma hastalığı olan albinizm hayvanlarda da olabiliyor. Albino olan hayvanları galerimizde bir araya topladık. Maymundan aslana kadar bu harika görüntüdeki 30 albino hayvanı sizin için derlediğimiz galerideki görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Ölümle Burun Buruna Gelmiş 16 İnsan

Fotoğraf çekeyim ya da havalı bir pozum olsun da sükse yapayım diye düşünen 16 insan, bu uğurda tehlikeyle ve ölümle burun buruna geliyorlar. Bu birbirinden heyecan verici olan 16 fotoğrafı izlemek için hazırladığımız galerinin görsellerine tıklayabilirsiniz.

Yavru Hayvanların ve Annelerinin 24 Müthiş Fotoğrafı

Sevimli mi sevimli yavru hayvanların ve annelerinin, bakanların içini ısıtan fotoğraflarını sizin için bir araya topladık. Görsellere tıklayarak tatlı yavru hayvanları ve annelerini görebilirsiniz.

Kamuflaj Ustası 20 Baykuş

Çok dikkatli bakılmazsa görülmeyen 20 kamuflaj ustası baykuş galeri resimlerimizde. Kendilerini çok iyi kamufle etmeyi başaran, doğanın akıllı hayvanlarından olan baykuşların birbirinden ilginç kamuflaj fotoğraflarını görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Erkeklerin ve Kedilerin Birbirinin Aynısı 22 Pozu

Kedilerin ve erkeklerin birbirine tıpatıp benzeyen şaşırtıcı 22 pozunu sizin için derledik. Bu kadarda benzerlik olmaz diyeceğiniz, birbirinden keyifli ve şaşırtıcı kedi ve erkek pozunu görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

Origami İle Yapılan 15 Harika Hayvan Figürü

Origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılmış değişik hayvan türlerini sizin için galerimizde derledik. Dinozordan kuğuya kadar birbirinden hoş ve gerçekçi hayvan figürünü hazırladığımız galerimizde görebilir ve görsellere tıklayarak galerimizi gezebilirsiniz.

10 Fotoğrafta Dünyanın En Büyük Hayvanı Mavi Balina

Dünyanın en büyük hayvanı olan mavi balina boyutları ile şaşkınlık yaratıyor. Bu devasa mavi balinaların ortalama ağırlıkları 150 ton olurken, boyları ise 20-50 metre arasında değişiyor. Bu hem sevimli hem de bir hayli büyük olan mavi balinaların resimlerini görmek için sizin için hazırladığımız galeri resimlerine tıklayın.

Kediden Önceki ve Sonraki Hayatta Değişenler

Evinde kedi besleyenlerin çok iyi anlayacağı, evdeki kediden önceki ve sonraki hallerin resmedildiği komik fotoğrafları görmek için, sizin için hazırladığımız kedi fotoğraflarına tıklayabilir ve galerimizi gezebilirsiniz.

Bakmaya Doyamayacağınız 35 Müthiş Göz

Bu kadar güzel yaratıldığına inanamayacağınız, hem değişik hayvan türlerinin hem de insan gözlerini içeren renk renk ve çeşit çeşit olan göz modellerini görmek için, sizin için hazırladığımız galeride yer alana görsellere tıklayabilirsiniz.

Erkekler ve Kedilerin Birbirine Benzer 22 Pozu

Çok seveceğiniz havalı erkek pozlarına çok benzeyen kedi pozlarını galerimizde sizin için topladık. Doğuştan pozcu oldukları belli olan, birbirinden sevimli kedilerin, erkeklerle çok benzeyen pozlarını görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

22 Sevimli Hayvanın Yavru ve Büyümüş Halleri

Birbirinden sevimli hayvanların hem minik bir yavruyken çekilmiş fotoğrafları, hem de büyüdükten sonra çekilen fotoğraflarını içeren tatlı hayvanların yavru ve büyüklük hallerini görmek için, sizin için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Şaşkınlıktan Ağzı Açık Kalan 42 Hayvan

Bir şeye çok şaşırmış olan ve şaşkınlıktan ağzı açık kalmış olan şaşkın hayvanların fotoğraflarını sizin için derledik. İçlerinde maymun, balık, kedi, köpek ve sincap gibi sevimli hayvanlar olan şaşkın hayvan fotoğraflarını görmek için galeri resimlerine tıklayabilirsiniz.

Hayvanların Rahat Bırakmadığı Kadınlar

Başı hayvanlarla bir hayli dertte olan kadınlar ile çılgın hayvanların komik resimlerini sizin için derledik. Kadınlara olan ilgilerini fazlasıyla belli eden sevimli hayvanların neden olduğu görüntülerin fotoğraf karelerini görmek için, galerimizdeki görsellere tıklayın.

En Değişik Desenli Hayvanlar

Dünya üzerindeki en sevimli ve ilginç desenli hayvanları galerimizde sizin için bir araya topladık. Kiminde kalp, kiminde kedi modeli olan birbirinden sevimli desenli hayvanları görmek için galerimizdeki desenli hayvanlar görsellerine tıklayabilirsiniz.

Çizimlere Parmakları İle Keyif Katan Fotoğrafçı

Çizilen resimleri tamamlamak için bir de parmakları ekleyen fotoğrafçı, görüntüsü oldukça değişik ve eğlenceli görünen fotoğraflara imza attı. Siz de bu keyifli parmaklı fotoğrafları görmek istiyorsanız, galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Kamujlaj Ustası 20 Akıllı Hayvan

Artık kamuflaj konusunda uzmanlaşmış hayvanlar galerimizde. Karda yürüyen ve izini belli etmeyen, bir bakanın ilk bakışta ayırt edemediği usta kamujlajcı hayvanları görmek için sizin için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Çoğunu Tanımadığınız Dünyanın En İlginç Hayvanları

Dünyada var olan en ilgi çekici ve rengarenk hayvanları sizin için derledik. Birlikte yaşadığımız dünyada varlığından haberdar olmadığımız bu bakanların hayran olduğu ve aralarında vahşi hayvanların da olduğu ilginç hayvanları görmek için, hazırladığımız galerinin görsellerine tıklayın.

Manken Olmak İçin Evden Kaçan 25 Kedi

Ünlü fotomodellere özenen kedilerin moda çekimleri nasıl olurdu dersiniz? Ünlü fotomodel pozlarını veren komik kediler bakın nasıl hallere büründüler. Manken kedilerin 25 komik pozunu galeri resimlerimize tıklayarak görebilirsiniz.

Selfie Ustası Dahi Kedi: Manny

İnstagramda ''yoremahm'' ismi ile tam bir fenomen olan selfie'ci sevimi kedi Manny her fırsatta GoPro kamerasıyla oynayıp, en yakın arkadaşları olan köpekler ile birlikte poz verip, hepimizden güzel selfie çekiyor. Manny'nin hayvan dostlarıyla birlikte çektiği olağanüstü fotoğrafları görmek için galeri resimlerine tıklamanız yeterli.

Doğum Sırasında Sahibine Destek Olan Köpekler

Sahiplerinin doğumları sırasında ya da doğumdan hemen sonraki zamanda onların yanında olan ve destek olmaya çalışan birbirinden duyarlı ve düşünceli köpek ve kedileri galerimizde derledik. Siz de hamile kadınlar, doğum esnasında çekilen resimler ve yeni doğan bebeklerin yanındaki hayvanları görünce duygulanacaksınız. Galeriyi gezmek için görsellere tıklayın.

Gerçek Olduğuna İnanamayacağınız Şeffaf Hayvanlar

Muhtemelen varlığından bihaber olduğunuz, gerçek olduğuna inanamayacağınız birbirinden şahane görüntülere sahip olan 28 şeffaf hayvanı galeri resimlerimizde sizin için derledik. Her birine hayran olacağınız bu şeffaf, içini görünen hayvan çeşitlerini görmek için görsellere tıklayın.

Dünyanın En Keyifli Fotoğrafları

Sizin için bakınca içinizi açacak birbirinden keyifli ve komik fotoğrafları bir araya topladık. Çocukluktan gençliğe fotoğraflarından, hayvanların komik hallerine tüm bu eğlenceli fotoğrafları görmek için galeri görsellerine tıklayın.

Işık Saçan İlginç Canlılar

Ken Ohki isimli Japon gezgin, hemen hemen hepimizin facebook’ta, twitter’da şurda burda gördüğü o muhteşem mavi ışık saçılan plaj fotoğrafındaki canlıları yakından tanıma fırsatı bulmuş. İşte “Dünyada böyle şeyler de oluyor, ama sadece bahar aylarında. Işık saçan kalamarlar, Toyoma Bay, Japonya” başlığı altında çektiği fotoğraflar.. Işık saçılırken fotoğrafları çekebilmeniz için yanınızda özel lensler getirmeniz gerekiyor diye belirtmiş fotoğrafçı. Akıllı telefonlar ile bu anı yakalamak pek mümkün değilmiş belirtelim. Mart – Mayıs aralığında gece yarıları bu olayı görebilme şansınız en yüksek olduğu dönemler.

Sevimli Kardeşler

Sevimli kardeşlerin gülümseten fotoğrafları

Göz Yanılsaması

Fotoğraftaki kaç kiş var