İnsanlar

İlginç insanların resimleri

17 Fotoğrafta Köyde Çocuk Olmak

Köy yaşamı şehir yaşantısından oldukça farklıdır. Köyde büyüyen çocuklar ise çocukluklarını farklı bir güzel yaşarlar. Bunun en güzel örneklerini, köyde çocukların anlatıldığı fotoğrafları galeri resimlerimizde sizin için bir araya getirdik. Görsellere tıklayarak galeriyi gezebilirsiniz.

Yükseklik Korkusu Olmayanların 34 Fotoğrafı

Lunaparktaki uçaklara bile binemeyenlere selam olsun! Sizin için hazırladığımız bu galerideki bu 34 korkusuz ve cesur insan yükseklik korkusu ne demek bilmiyorlar ve bize uzaktan da olsa adrenalin hissini yaşatıyorlar. Görsellere tıklayın ve bu cesaret abidelerini görün.

Tam Zamanında Çekilen Komik Fotoğraflar

Zamanlaması muhteşem diyebileceğimiz 10 komik ve enteresan fotoğrafı sizin için bir araya getirdik. Fotoğrafla yakalaması normalde çok güç olan komik ve eğlenceli 10 fotoğrafı görmek için, görsellere tıklamaya başlayın!

Çektiği Fotoğrafları Film Sahneleriyle Birleştirdi!

Fransız sanatçı François Dourlen, cebindeki akıllı telefonu ile çektiği fotoğrafları, ünlü film sahneleri ile birleştirdi ve ortaya şahane fotoğraflar çıktı. Bu fotoğrafları görmek için galerimizdeki görsellere tıklamanız yeterli.

Photoshoptaki 15 En İleri Derece Çalışma

Photoshopta beyin yakan en şaşırtıcı ve etkileyici çalışmaları sizin için galerimizde bir araya getirdik. En gerçekçi photoshop çalışmalarını galerimizde yer alan görsellere tıklayarak görebilir ve photoshop programını biliyorsanız siz de buna benzer çalışmalar yapmayı deneyebilirsiniz.

Ünlülerin Kırmızı Halıdaki İlk Fotoğrafları

Sanat dünyasının ünlülerinin kırmızı halıda ilk yürüdükleri hallerini merak ediyor musunuz? Ünlü isimlerin ilk ünlü olmaya başladıkları ve ilk kırmızı halı deneyimlerini görmek için, sizin için hazırladığımız galerimizdeki görselleri tıklayabilirsiniz.

Davetlerde Pişti Olan 26 Ünlü

Sanat dünyasının ünlüleri de pişti olur. Ünlü yıldızlar gittikleri davetlerde diğer bir ünlü isimle aynı kıyafeti giyince pişti oldular! Pişti olan ünlülerin fotoğraflarını izlemek için, galerimizde yer alan ünlülerin pişti oluşunu anlatan görsellerine tıklayabilirsiniz.

40 Olağanüstü Sunum Tabağı Örneği

Gündelik bildiğimiz yiyeceklerle yapılmış, değişik ve farklı figürlere sahip birbirinden hoş sunum tabağı örneklerini sizin için galerimizde derledik. Bu 40 fotoğraflık olağanüstü sunum arşivini görmek için galerimizde bulunan görsellere tıklayabilirsiniz.

Yıllar Geçtikçe Güzelleşen 17 Kadın

Yıllar geçtikçe yaşlanacaklarına daha da güzelleşen birbirinden güzel kadınların, ''azmin zaferi'' denilebilecek harika değişim fotoğraflarını, sizin için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayarak görebilirsiniz.

İstediği Yüze Bürünen Makyaj Sanatçısı

Sinema sektöründe çalışan İtalyan makyaj sanatçısı Lucia Pittalis, hobi olarak kendini makyajla istediği kişinin yerine sokuyor. Fotoğraflarda da göreceğiniz gibi Pittalis, ustaca yaptığı makyaj sayesinde istediği sanatçı gibi görünebiliyor. Görsellere tıklayarak bu harika değişim fotoğraflarını görebilirsiniz.

19 Çılgın Ayakkabı Tasarımı

Bazılarının ayakkabı demeye bin şahit gerektiği, birbirinden çılgın ve değişik ayakkabı tasarımlarını sizin için galerimizde derledik. Sahne dünyası için olduğunu tahmin ettiğimiz, oldukça farklı bu şov ayakkabılarını görmek için görsellere tıklamanız yeterli.

13 Ünlü Gençlik Halleri İle Poz Verdi

Sanat dünyasının ünlü isimleri kendi gençlik ve çocukluk hallerine sarılarak poz verdiler! Ünlülerin eski halleri ile birlikte çekilmiş ilginç fotoğraflarını görmek için, galerimizde topladığımız ünlüler ve gençlik halleri görsellerine tıklayabilirsiniz.

3 Kadeh Şarap Sonrası Değişen 22 İnsan

İçkinin şişede durduğu gibi durmadığını ispatlayan, 3 kadeh şarap içen insanların şarap öncesi ve şarap sonrası fotoğrafları galerimizde bir araya topladık. 3 kadeh şarap içen insanlardaki değişimi görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.

26 Ünlünün Kare Kare Değişim Fotoğrafları

Sanat dünyasının ünlü isimlerinin en genç halinden günümüzdeki hallerine kadar 5 farklı zaman dilimi resmi ile gösterilmiş fotoğraflar, bize zamanın ne kadar karşı konulmaz olduğunu açıklıyor adeta.. Galeri resimlerimiz arasındaki görsellere tıklayarak siz de ünlülerin gençlik hallerini ve şimdiki hallerini görebilir, değişimi fark edebilirsiniz.

1975 Yılından Beri Her Yıl Fotoğraf Çektiren 4 Kız Kardeş

Amerikalı fotoğraf sanatçısı Nicholas Nixon, 1975 senesinin yaz aylarından beri karısının ailesini ziyaretti ve karısıyla 3 kardeşinin fotoğraflarını çekmeye başladı. 40 yılı aşkındır bu projesini devam ettiren fotoğrafçı sayesinde Modern Sanatlar Müzesi'nde sergilenen projedeki 4 genç kız kardeşin yıllar içindeki değişimini şaşkınlıkla izleyeceksiniz. Görsellere tıklayın..

Aynaya Çizim Yapan Kızın 20 Eğlenceli Fotoğrafı

Norveçli bir Instagram kullanıcısı kız, aynaya çizdiği resimlerle birlikte çektiği fotoğraflarla fenomen oldu. Aynaya çizdiği birbirinden yaratıcı resimler ile birlikte fotoğraf çeken kızın eğlenceli resimlerini görmek için görsellere tıklamanız yeterli.

Makyaja İhtiyacı Olmayan 16 Victoria Secret Mankeni

Doğal halleri ile de en az makyajlı halleri kadar güzel olduklarını kanıtlayan Victoria Secret mankenlerini sizin için derledik. Her daim bakımlı ve makyajlı görmeye alışık olduğumuz Victoria Secret modellerinin makyajlı ve makyajsız fotoğraflarını görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Perspektif Değişince Bambaşka Bir Hal Alan 26 Fotoğraf

''Fotoğrafta bakış açısı ve perspektif çok önemli'' dedirten müthiş fotoğraflar seçtik sizin için. Harika fotoğrafların perspektifini değiştirince, fotoğraflar nasıl değişiyor ve başka bir hal alıyor görmek ve kendi fotoğraflarınızda da denemek isterseniz görsellere tıklayın.

Sosenka'nın Makyaj Sanatından 15 Müthiş Örnek

Makyaj ustası Sosenka'nın yoğun olarak çizgi kahramanların yüzlerini çizdiği birbirinden harika makyaj örneklerini galeri fotoğraflarında sizin için derledik. Sosenka'nın müthiş makyaj sanatı örneklerini görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Ağırlık Kaldırırken Yüzleri Şekilden Şekle Giren 20 Halterci

Ağırlık kaldıran halterci sporcuların yüzlerinin aldığı komik ifadeleri içeren 20 fotoğrafı sizin için galerimizde bir araya topladık. Haltercilerin halteri kaldırırken ki komik yüz ifadelerinin olduğu görselleri tıklayarak keyifli resimlerden oluşan galerimizi gezebilirsiniz.

Ölümle Burun Buruna Gelmiş 16 İnsan

Fotoğraf çekeyim ya da havalı bir pozum olsun da sükse yapayım diye düşünen 16 insan, bu uğurda tehlikeyle ve ölümle burun buruna geliyorlar. Bu birbirinden heyecan verici olan 16 fotoğrafı izlemek için hazırladığımız galerinin görsellerine tıklayabilirsiniz.

Makyajı Sanata Çeviren Sosenka ve 22 Sıradışı Çalışması

Sahne makyajının ustası olarak bilinen ve özellikle League of Legends üzerine yoğunlaşan Sosenka, bakanları hayrete düşüren muhteşem makyajlar yapıyor. Makyaj yardımı ile karakterlere benzettiği yüzleri ve Sosenka'nın eşsiz çalışmalarını görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Anne ve Babalarının Kopyası 10 Çocuk

Pek çok çocuk doğal olarak annesine ve babasına benzer. Ancak fotoğraflarını bir araya getirdiğimiz bu ebeveynler ve çocuklar birbirlerine çok benziyorlar! Anne veya babasının kopyası diyebileceğimiz çocukların anne ve babaları gibi çektirdikleri fotoğrafları görsellere tıklayarak görebilir ve keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Atlayış Yapan 22 Yüzücünün Komik Yüz İfadeleri

Havuza atlayış yapan yüzücüler zaman zaman tam havuza atlama anında komik yüz ifadelerine bürünürler. İşte biz de sizin için yüzücülerin bu görenleri şaşırtan komik ve ilginç yüz ifadelerinden oluşan bir galeri hazırladık. Görsellere tıklayarak bu eğlenceli galeriyi gezebilirsiniz.

Babayla Oğlun Yıl Yıl Duygulandıran Değişimi

Bir babanın, oğluyla doğduğu zamandan ölene kadar aynı poz ile çektirdiği yıl yıl fotoğraflar bakanları duygulandırıyor. Geçen yıllar ile insanların nasıl bir değişim gösterdiğinin canlı bir örneği olan bu fotoğraf serisine, görsellere tıklayarak bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Şekli Komik Olan 14 Meyve ve Sebzeler

Alıştığımız hallerinde gördüğümüz meyve ve sebzelerin, bu kez en komik ve şaşırtıcı hallerini göreceksiniz. Belirli şekillere benzeyen sebze ve meyvelerin enteresan ve keyifli hallerini görmek için galeri görsellerine tıklayabilirsiniz.

Çiftler Kıyafetlerini Değiştirirse Ne Olur

Kıyafetlerini değiştiren çiftlerin önceki ve sonraki fotoğrafları ile hazırlanmış 20 keyifli çalışma oldukça ilgi çekiyor! Kadın ve erkeklerin ilk önce kendi kıyafetleriyle, sonra da birbirlerinin kıyafetlerini giyerek verdikleri pozları ve ikisi arasındaki enteresan farkları, görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Doğru Açıyla Çekilmiş 20 Fotoğraf

Tam zamanında çekilmiş ve doğru açı yakalanarak çekilmiş, bazılarındaki göz yanılması ile bakanları şaşırtan birbirinden enteresan fotoğrafı sizin için galerimizde derledik. Siz de bu sıradışı fotoğrafları görmek ve belki göz yanılması ile aynılarını çekebilmek için görsellere tıklayın!

Metroda Görüntülenen 18 Ünlü

Ünlüler de metroya biner. Sanat dünyasının ünlü isimlerini metroda yakalayanlar, bu fırsatı kaçırmadılar ve hemen fotoğraf çekme derdine düştüler. Görsellere tıklayarak metroda objektiflere takılan, birbirinden ünlü isimlerin fotoğraflarını görebilirsiniz.

Erkeklerin ve Kedilerin Birbirinin Aynısı 22 Pozu

Kedilerin ve erkeklerin birbirine tıpatıp benzeyen şaşırtıcı 22 pozunu sizin için derledik. Bu kadarda benzerlik olmaz diyeceğiniz, birbirinden keyifli ve şaşırtıcı kedi ve erkek pozunu görmek için görsellere tıklayabilirsiniz.