enteresan.com LogoJapon Balığı

Akvaryumda balık besleyenlerin vazgeçemediği tutku, Japon Balıkları Bu balıklar, aptallığı ve insanları izlerken dinlendirmeleri ile ünlüdür...
Japon Balığı

Akvaryumda balık besleyenlerin vazgeçemediği tutku, Japon Balıkları_ Bu balıklar, aptallığı ve insanları izlerken dinlendirmeleri ile ünlüdür. Neden aptal dedik? Çünkü bu balıklar, kardeşlerine nazaran ne kadar yem verirseniz hepsini silip süpürüyor! Doyduğunun farkına varamadan karnı patlıyor zavallı hayvancağızın.

Eğer Japon Balıklarını karanlıkta bırakırsanız, rengi beyazlaşmaya başlayacaktır. Hep beyaz bir Japon Balığı isteyenler için güzel bir bilgi. Denemesi bedava fakat balığınızın üzerinde oluşacak radyoaktivitik sonuçlardan kurmumuz mesuliyet kabul etmez!

Fotoğrafçı: protographer23

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.