enteresan.com LogoMaske Nasıl Yapılır ?

Kendi maskenizi nasıl yapacağınızı biliyor musunuz ?
Maske Nasıl Yapılır ?

Adım 1: Kurbanınızın yüzünü, ince bir katman halindeki kartonpiyer ile kaplayın. Bunu çıkarmadan önce, tamamen kurumasını bekleyin.

Maske Nasıl Yapılır ?

Adım 2: Köpükten yapılmış olan ince tabakaları, maskenin yüzünüze değen kısmı ve dışarıda kalan kısmı arasında, bir kalınlık oluşturabilmesi için kullanarak, yüzünüze değen katmanın üstüne yapıştırın.

Maske Nasıl Yapılır ?

Adım 3: Bu köpükle kaplanmış tabakayı, başka ince bir kartonpiyer katmanıyla kaplayarak, maskenin dış yüzeyini oluşturun.

Maske Nasıl Yapılır ?

Adım 4: Maskenizi güzel bir şekilde boyayın. Gözünüze ve burun deliklerinize gelen kısımlarına, uygun delikler açın. Ve en son olarak ise, maskeyi kafanızda tutacak olan, ip ya da kayış sistemini maskeye ekleyin.

Maske Nasıl Yapılır ?

İşte bu kadar basit! Oldukça çabuk ve kolay bir şekilde hazırlanan, harika bir maske çalışması.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.