enteresan.com LogoÖrme Karbon Fiber Bisiklet İskeleti

Delta 7 Sports Arantix Dağ Bisikleti, IsoTruss karbon fiber çerçeveden yapıldı...
Örme Karbon Fiber Bisiklet İskeleti

İskeleti el ile örülerek karbon fiberden yapıldı, kevlarla kaplandı ve fırınlandı. Her biri için 510 metre karbon fiber harcandı ve yapımları 300 saatin üzerinde bir zaman aldı. İskeletin piramit biçiminde olan yapısı ağırlığını 1 kilo 250 gram gibi oldukça hafif bir hale getiriyor. Bisikletin tamamını 12.000 dolara alabilirsiniz ancak sadece iskeletini isterseniz onun fiyatı da 7000 dolar, ancak elinizi çabuk tutmalısınız çünkü 2008 yılında zaman yetersizliğinden dolayı bu bisikletlerden sadece 200 tane üretilecek.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.