Günün Popüler Resimleri

Zayıflamayı Başaran 30 Kişinin Fotoğrafı

Zayıflamak istiyorsanız bu fotoğraflar tam size göredir. Zayıflayan insanların vücutlarındaki değişimi görünce hemen kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Dünyadan İlginç 20 Düğün Fotoğrafı

Bazı gelin ile damatlar gerçekten çok çılgın oluyor. Sizde eşinizle böyle pozlar vermek ister miydiniz?

Karı Koca Karikatürleri

Karı koca arasında geçen komik dialoglar :)

Büyüdüler

Televizyon dizilerinden hayatımıza girerek ünlenen oyuncular bakın ekrana ilk çıkmaya başladıklarından itibaren nasıl değişim göstermişler.

Resimde Kaç Hayvan Var?

Resimde birbirinin içerisine gizlenmiş hayvanları bulabilecek misin? Hayvanları bulamadıysan 2. sayfada hayvanların yerini görebilirsin. İyi eğlenceler.

Bu Soruyu 1000 Kişiden 1 Kişi Çözüyor

Sizin için seçtiğimiz matematik bulmacasını 1000 kişiden sadece 1 kişi çözebiliyor! Siz de bu soruda şansınızı denemek ve 1000 kişinin içindeki o 1 kişinin kendinizin olup olmadığını öğrenmek ister misiniz? İşleme daha dikkatli bakın ve soru işaretinin yerine gelecek olan sayıyı bulmaya çalışın. İşlemin doğru cevabı için galeri görsellerine tıklayın ve resimlerin altına bakın. İyi şanslar!

İki kere Bak

İlk bakışta anlamakta zorlanacağınız ilginç fotoğraflar.

Sihirli Annem Oyuncularının 13 Sihirli Değişim Fotoğrafı

Yıllar önce yayınlanan ve izleyici tarafından çok sevilen Sihirli Annem dizisinin oyuncularının önceki ve sonraki halleri görenleri şaşırtıyor. Çocuk oyuncuların oldukça büyüdüğü, yetişkin oyuncuların ise oldukça değiştiği 13 ünlü oyuncu fotoğrafını ve değişimlerini görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Günün Enteresan 30 Fotoğrafı

Sosyal medyada ses getiren en ilginç 30 fotoğrafını derledik.

Aşk insana neler yaptırır?

Aşk hastalık derlerdi de inanmazdım, işte gözünü karartmış doyasıya aşklarını yaşayan çiftler.

Ne Kadar Dikkatli Olduğunu Keşfet

Fotoğrafa poz veren kaç kişi var? Gözler bazen her şeyi göremez. Fotoğraftaki sürprizi bulabildin mi?

Günün Enteresan Fotoğrafları ( 20 Fotoğraf )

Günün enteresan fotoğraflarını sizler için derledik. İyi eğlenceler.

Neşelen Biraz

Biraz tebessüm saçalım dünyaya :)

Yeşilçam'da Yan Rollerdeki 21 Oyuncunun Şimdiki Halleri

Yeşilçam sinemasında genellikle yan rollerde oynayan ve sevgimizi kazanan usta oyuncuların şimdiki hallerini merak ediyor musunuz? Sizin için hazırladığımız galeri görsellerine tıklayarak bu efsane oyuncuların önceki ve sonraki hallerini görebilirsiniz.

Günün Enteresan 45 Fotoğrafı

Sosyal medyada ses getiren en ilginç 45 fotoğrafı sizler için derledik. İyi eğlenceler.

33 İlginç Kare

Sabah sabah biraz şaşırmak, biraz gülümsemek, biraz düşünmek isterseniz tıklayın.

Bu Taktiklerle Fotoğraflar Photoshop'lu Gibi Çıkacak!

Fotoğraflarda güzel çıkmanın yolları neler ve nasıl poz verilir diye merak edenler için sizi fotoğraflarda bir prenses ya da dünyanın en karizmatik insanı gibi gösterecek taktikleri derledik. Siz de fotoğraflarımda photoshop'a gerek kalmasın diyorsanız, galeriye tıklayıp, resimlerimizin altındaki fotoğrafta güzel çıkma yollarını mutlaka okuyun.

Japon Lolita Modasına Farklı Bir Yorum

Japon Lolita Modası tesettürlü genç kızlar arasında yayılmaya başlamış. Noor ve Alyssa adlı iki Müslüman kız Japon Lolita Modasından etkilenerek başörtülerini bu modaya göre kombin etmişler. Japon Lolita Modası: Viktoryan ve Rokoko tarzı elbiselerin aksesuarlarla hareketlendirildiği bir tarz. Tumblr (Alyssa) / Tumblr (Noor)

Günün Enteresan 50 Fotoğrafı

Sosyal medyada ses getiren en ilginç 50 fotoğrafı sizler için derledik. İyi eğlenceler.

Birlikte Onlarca Kilo Veren 27 Çift

Kilo vermek sanıldığı kadar kolay değil. Haberimizde ise anca beraber kanca beraber diyerek birlikte onlarca kilo vererek bambaşka görünümlere kavuşan 27 çifti göreceksiniz. Çok zayıflayan ve hepsi birer başarı hikayesi olan çiftlerin toplamda verdikleri kiloyu, görsellere tıklayıp resimlerin altında görebilirsiniz.

Vücut Geliştirme İşini Abartan 20 Kişi

Vücut geliştirme sporu ile uğraşan ancak vücutlarının gelişen kaslar ile aldığı şekilden birazcık bihaber olduklarını düşündüğümüz, ilginç 20 vücut geliştirme sporcusunu sizin için hazırladığımız galerimizde bir araya getirdik. Siz de bu vücut geliştirme sporcularının fotoğraflarını merak ediyorsanız, görsellere tıklayabilirsiniz.

Sizi Sol Tarafa Yatmaya İkna Edecek 6 Fayda

Uykuda hangi tarafa doğru yatıyorsunuz? Sağ mı yoksa sol mu? Uzmanların araştırmaları sol tarafa yatmanın daha yararlı olduğunu söylüyor. Bakın sol tarafa doğru yatarsak vücudumuzda ne gibi değişiklikler oluyor. Fotofraflara tıklayarak resim altlarındaki yazıları okuyabilirsiniz.

Pet Şişelerden Yapılan Yararlı Eşyalar

Evde kullanmadığınız pet şişerleri kullanarak yararlı eşyalar yapabilirsiniz. Pet şişelerden yapılan yararlı eşyaların fotoğrafları size ilham verebilir. Sizde pet şişeleri kullanarak bu eşyalardan yapabilirsiniz.

Doğadan 18 Müthiş Çiçek Dövmesi

Pis Saro isimli dövme sanatçısı dört mevsimin değişmesine aldırmadan sırt, el ve ayak gibi vücudun birçok yerine birbirinden etkileyici çiçek ve doğa dövmelerine imza atıyor. Başarılı dövme sanatçısının rengarenk ve insanın içini açan doğa temalı küçük ve büyük dövmelerini görmek için galeride yer alan görsellere tıklayabilirsiniz.

Evlilik Sonrası Bazı Kadınlar Neden Kilo Alır?

Bazı kadınlar evlendikten sonra aşırı kilo alıyor. Düzenli bir hayata geçiş yapan kadınların evlilik sonrası hayatları değiştiği için aldıkları kiloları hiç umursamıyorlar. Bence bir kadın esas evlendikten sonra bakımlı olmalı ve kilolarına dikkat etmeli. Haberimizde evlendikten sonra kilo alan kadınlardaki büyük değişimi görebilirsiniz.

Tam zamanında çekilmiş 28 fotoğraf

Fotoğrafcı olmak için birazda şans lazım galiba değilmi? Doğru kareyi görmek ve tam zamanında fotoğrafı çekmek gerekir. İşte tam zamanında çekilmiş ilginç ve komik fotoğraflar

19 Lise Defteri Oyuncusunun Şimdiki Halleri

2003 yılında yayınlanan Lise Defteri isimli dizide oynanan oyuncuların 14 yıl sonra nasıl göründüklerini merak ediyor musunuz? Lise Defteri dizisinin oyuncularının önceki ve sonraki hallerini galeri görsellerine tıklayarak görebilir ve resimle ilgili detayı ise resmin altında görebilirsiniz.

Aşk Tarifi

Çizimlerle ressam aşkı bakın nasıl tarif etmiş. Madde eklemek isteyenler yorum kısmına hücum....

Moda Katliamı Sayılacak 1980'li Yılların Kazakları

1980'li yıllarda moda olan kazaklar gerçekten çok kütüymüş. Bu kazak modellerinden giydiğiniz bir kazak var mıydı?

28 İlginç fotoğraf

Sosyal medyada dolaşan en ilginç fotoğrafları sizler için derledik. İyi eğlenceler.