Yeni Resimler

Kızlarını Gelinlikle Gören Babaların Duygusal Halleri

Bir baba için hayatta en önemli şeylerden biri kızlarını gelinlikler içinde görmektir.

10'larca Kelimelik Cümleyi Tek Fotoğrafta Anlatabilir

Fotoğrafın gücü burada ortaya çıkıyor.

Son Zamanların En Çılgın Düğün Fotorafları

Düğün günü gelin ile damadın en çılgın fotoğraflarını derlemişler.

Şevket Hoca replikleri ve soruları

Güldür Güldür Show efsanesi Çevket Hoca replikleri ve soruları!

Tepeden Tırnağa Siyah Olan Şaşırtıcı Kara Tavuk

Bildiğimiz tavuktan oldukça farklı olan, kafası, gözleri, ayakları ve tüyleri, kısacası her yeri siyah olan kara tavuğun ana vatanı Endonezya. Ayam Cemani ve Silkie olmak üzere iki farklı adla bilinen kara tavuğun kemiğinden gagasına kadar her yeri kapkara. Galeri görsellerine tıklayarak bu değişik tavuk cinsinin fotoğraflarına bakabilirsiniz.

Yalnızlık Temalı 16 Hüzünlendiren Fotoğraf

Yalnızlık bazen güzel gelse de, uzun süreli olduğunda yürek burkucu olduğu kesin. Sizin için galerimizde yalnızlığı dibine kadar hissedeceğiniz 16 hüzünlü fotoğrafı paylaşıyoruz. Siz siz olun yanınızda birileri varsa, ondan kurtulmaya çalışmayın. Çünkü yalnızlık zor!

Yeme Alışkanlıklarımızı Tastamam Anlatan 14 Tişane Öykünen Fotoğrafı

Bizi bizden daha iyi tanıdığından şüphelendiğimiz, yeme alışkanlıklarımızı birebir yansıtan en içten memleketim resimleriyle, fotoğrafları süslemeden olduğu gibi çeken 14 Tişane Öykünen fotoğrafını sizin için galerimizde derledik. Galeride yer alan görsellere tıklayarak bu en bizden resimleri görebilirsiniz.

Standart Tuvalet Kapısı Anlayışını Değiştirecek 20 İlginç Tuvalet

Alışılmış tuvalet kapılarından sıkılan işletme sahiplerinin farklarını ortaya koydukları, bambaşka tasarımlarla karşımıza çıkan tuvalet kapısı tasarımlarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizdeki görsellere tıklayarak bu birbirinden ilginç tuvalet tasarımlarını görebilirsiniz.

Tuhaflıkta Dünya 1. Olabilecek 20 Fotoğraf

Bazı tuhaf fotoğrafları göre göre alışsak da, sizin için seçtiğimiz bu anlam verilemeyen fotoğraflar bizim gözümüzde hala gariplik mertebesinde! Galerimizde yer alan görsellere tıklayarak bu tuhaflıkta benzerleriyle yarışabilecek fotoğrafları görebilirsiniz.

Gariplikte Dünya Devi Olabilecek 32 Fotoğraf

Her biri ayrı bir tuhaf olan, bazıları imkansızlıktan yapılmış bazılarının ise ne amaçla yapıldıkları belli olmayan yurdum insanının ne kadar farklı bir mozaik oluşturduğunu gösteren fotoğrafları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak bu tuhaf fotoğrafları görebilirsiniz.

Tembellikten İcat Yapmış 12 İnsan

Tembellikten kıvranan ve kılını birazcık daha kıpırdatıp yorulmamak için tuhaf icatlar çıkaran 12 tembel insan icadını sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine tıklayarak siz de bu tuhaf tembel icatlarını görebilirsiniz.

Hayalindeki Düğünü Yapıp Düşman Çatlatan 17 Tuhaf Kişi

Uzun yıllar hayalini kurdukları, herkesten değişik bir düğün konsepti işini iyice abartan 17 kişi, filmlerde görsek yok artık diyeceğimiz tuhaflıklara imza attılar! Bu garip düğün fotoğraflarını görmek için galerideki görsellere tıklayın ve siz de bu garip düğünlere şahit olun.

Reklamlarda Ağzımızı Sulandıran Yiyeceklerdeki 14 Şaşırtan Hile

Hem görsel basında hem de yazılı ve dijital basında gördüğümüz iç kabartıcı yiyecek resimlerinin aslında ne şartlar altında ve ne hileler yapılarak çekildiğini görmek ister misiniz? Kiminin arasına karton sıkıştırılıyor kimi de ayakkabı boyası ile boyanıyor! Bu ilginç fotoğrafları görmek için galeri görsellerine tıklayıp resimlerin altına bakabilirsiniz.

Ünlülere Çok Benzeyen 15 Yiyecek

İnsanların diğer insanlara benzemelerine alışık olsak da yiyeceklerin insanlara benzediğini görmediniz mi? O zaman sıkı durun, ekranlardan tanıdığınız ünlü simalara benzeyen 15 yiyecek ve içecek fotoğrafını galerimizde derledik. Galerimizi gezin ve siz karar verin, bu ikililer birbirlerine benziyorlar mı benzemiyorlar mı?

Dünyayı Dolaşan BİM Poşeti Efsanesi

BİM markasını bir dünya markası yapan gençler, onu bakın dünyanın nerelerine kadar gezdirdiler. Bizden fazla gezen BİM poşetlerinin nelerde karşımıza çıktığını görmek için galeri görsellerine tıklayıp resimlerin altında yer isimlerini görebilirsiniz.

Kardeşin Kardeşe Ettiği 16 Bilindik Zulüm

Kardeşlik güzel şey, ama şu devamlı hinlik düşünen kardeşler de olmasa! Kardeşini evdeki en güzel şeyleri onun için sakladığına inandıran ama aslında büyük hinlik peşinde olan kardeşlerin, size çocukluğunuzdan tanıdık gelecek fotoğraflarını galerimizdeki görsellere tıklayarak görebilirsiniz.

Yemek Yapmak Yerine Evi Yok Edebilecek Kapasitedeki 16 İnsan

Sevdiği kişiye sürpriz yapıp yemek yapmaya karar vermiş olan 16 üstün yetenekli insan, arkalarında bıraktıkları bu nadide eserler ile evin hala sağlam durduğuna şükretmemizi sağlıyor. Mutfak becerisi sıfırın altında kişilerin eserlerini, galeri görsellerine tıklayarak görebilir ve kendinizi dünyaca ünlü bir şef gibi hissedebilirsiniz.

50 Yıl Önce Uçaklarda İkram Edilen Yemekler

Yaklaşık olarak 50-60 yıl öncesinde uçaklarda nasıl yemekler ikram ediliyordu diye merak edenler için herkesi imrendirecek, SAS İskandinav Hava Yolu Şirketi'nin fotoğraf arşivinden çıkan nefis uçak yemeklerini, galerimize tıklayarak görebilirsiniz.

Anne ve Babasının Arasındaki İlişkiyi Twitter'a Yazan 12 Matrak Kullanıcı

Anne ve babalarının arasındaki tatlı didişmeyi ve ömür boyu aşkın nasıl olması gerektiğini bizimle paylaşan 12 Twitter kullanıcısının hem kahkaha dolu hem de gönülleri ısıtan mesajlarını galerimizde sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak bu harika mesajları görebilirsiniz.

Size Başka Ülkede Yaşayamam Dedirtecek 15 Garip Uyarı

Bu tuhaf ve Türklere özgü dükkan uyarı yazılarını okuduktan sonra Türkiye'ye biraz daha bağlanacaksınız. Pratik zekayla yazıldığı her halinden belli olan dükkan uyarı yazılarını galerimizde sizin için derledik. Görsellere tıklayarak bu efsane uyarı yazılarını görebilirsiniz.

Nobele Aday Olabilecek 12 Türk Mucit ve İcatları

İmkansızlıklar sebebiyle yurt dışına açılamayan ve büyük buluşlarını tanıtamayan Türk mucitlerin, ben bunu daha önce nasıl düşünemedim diyeceğiniz birbirinden değişik ve Türklere has icadını sizin için hazırladığımız galeride görebilirsiniz. Görsellere tıklayın.

Doğduğunuzdan Beri Yanlış Açıp Tükettiğiniz Yiyecekler

Doğduğunuzdan beri yanlış açtığınız ve tükettiğiniz bir sürü şey oluğunu biliyor musunuz? Şimdiye kadar yanlış olduğunu bilmeden yaptığınız şeyleri görmek istiyorsanız, galeride yer alan görsellerine tıklayabilirsiniz.

Sadece Türklerin Anlayabileceği 15 Şey

Dünyada sadece Türklerin gördüklerinde tanıyacakları ve anlam verebilecekleri Türklere özgü 15 şeyi galerimizde sizin için derledik. Galerideki görsellere tıklayarak, Türklere has 15 geleneksel fotoğrafı görebilirsiniz.

Yemek Yapma Konusunda Doğuştan Kabiliyetsizler

Özlerinde iyi insanlar olan ama yemek yapma konusunda doğuştan yeteneksiz olan insanların mutfak marifetlerini galerimizde sizin için derledik. Mutfağa spor olsun diye bile girmemesi gereken insanların fotoğrafları için 'Sonraki' butonuna tıklayabilirsiniz.

Erkeklerin Evde Yalnızken Yaptıkları 13 Feci Şey

Evet erkeklerin evde yalnız bırakılmaması, özellikle de mutfağa sokulmasının yasak olması gerektiğini anlatan birbirinden felaket 13 fotoğrafı galerimizde sizin için derledik. Galeri görsellerine tıklayarak bu acı ama gerçek dedirten fotoğrafları görebilirsiniz.

En Efsane 15 Anne Mesajı

Canımız annelerin çocuklarına yazdıkları, birbirinden eğlenceli anne mesajlarını sizin için galerimizde derledik. Galerimizde yer alan görsellere tıklayarak bu keyifli mi keyifli ve birbirinden komik anne mesajlarını görebilirsiniz.

İşini Gücünü Bırakıp Mesaj Gönderen 23 Sevimli Anne Mesajı

Mutfaktaki işini gücünü bırakıp telefonu eline alan ve çocuklarına mesaj yoluyla inciler dizen annelerin, tatlı mı tatlı yemek mesajlarını galerimizde sizin için derledik. Galerimizdeki görsellere tıklayarak bu harika anne mesajlarını okuyabilirsiniz.

Kahkaha Garantili Önceki-Sonraki Fotoğrafları

Son yılların trendi eski ya da çocukluk fotoğraflarını günümüze uyarlamak. İşte bu işi kendine görev edinmiş insanlar ve bakınca yüzünüzde tebessüm bırakacak, birbirinden eğlenceli ve ilginç resimler.. Galeri görsellerine tıklayarak fotoğrafları görebilirsiniz.

Birlikte Büyüyen 17 Harika Hayvan

Biz insanlar arasında oldukça yaygın olan çocukluk fotoğraflarını canlandırma işine sevimli hayvanlar da el attı! Yıllar önce minik halleriyle objektiflere poz veren sıkı dostlar, bakın yıllar sonra nasıl görünüyorlar. Galeri görsellerine tıklayarak, hayvanların bu sevimli önceki ve sonraki hallerini görebilirsiniz.

Çocukları İçin Süt Kutularından Hayal Evi Yaptılar!

Eskimoların barındığı ya da avlandığı evlere iglo deniyor. Çocuklarına değişik bir oyun alanı yaratmak isteyen bir aile, bakın renkli süt ve içecek kutularından ne kadar muhteşem bir kışlık oyun evi yaptılar! Süt kutusundan buz evin aşama aşama yapılışını görmek için görsellere tıklayın! Sonuç olağanüstü!