Spor

Kendi Kalesine Gol Atan 10 Futbolcu

Kendi kalesine gol atan 10 futbolcunun gol videolarını sizler için derledik.

Basamakları 4'er 4'er Çıkan Kız

İnanılmaz bir çeviklikle basamakları dörder dörder çıkan daha doğrusu atlayan kız görenleri hayrete düşürüyor. İzleyin.

Kafa Vuruşuyla Masa Tenisi

Raketle oynanmasına alıştığımız masa tenisini, futbol gibi kafa vuruşuyla oynayan bu iki kafadarın heyecanlı maçıyla baş başa bırakıyoruz sizleri.

Vinçle Su Kayağı Keyfi

Bir motorun ucuna ipli bir alet yapılarak gerçekleştirilen su kayağı bakın bu sefer bir vinç yardımıyla nasıl ilginç bir şekilde gerçekleşiyor. Hiçte fena gözükmüyor değil mi?

Spor Aletiyle Baş Edemeyen Kadın

Bir alışveriş merkezine konulmuş spor aletinin üzerine çıkan kadın aletin dönmesiyle beraber neye uğrağını şaşırıyor. Ve bu sırada verdiği ilginç tepkiler ise onu seyredenler tarafından kahkahalar eşliğinde kayda alınıyor.

Yarışmacının Olağanüstü Performansı

Koşu ve engelli atlamaların da bolca bulunduğu bir yarışmadaki yarışmacı, rakibi karşısında olağanüstü bir gayret gösterip ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor.

Haltercilerin de Gücü Tükenir

Profesyonel halterci oldukları anlaşılan iki sporcu aynı anda halterin başına geçiyorlar, ancak o da ne? Halterin ağırlığı olması gerekenden biraz fazla galiba.

Spora Başlama Sebebi: Zumba

Spor yapmayı sıkıcı ve zahmetli bulanlara, videomuzda da izleyeceğiniz çok eğlenceli bir spor çeşidini önerebiliriz. Dans ederek kalori yaktıran ve Zumba adı verilen bu sporu bayıla bayıla yapmak isteyeceksiniz.

Türk Kızının "Biz Hiç Karın Kası Sevemeyecek miyiz? " İsyanı

Neden hep kadınlar rejim ve spor yapmak zorunda?

Kadın Hakem Feci Yumruk Yedi

Bayan hakem kickboks maçının en heyecanlı yerinde yüzüne sağlam bir yumruk yedi.

İzleyin, Hemen Spora Başlamak İsteyeceksiniz..

Müziğin ritmini duyunca ister istemez dans etmek isteyeceksiniz. Son zamanların en keyifli spor yapma şekli. Sizde bu müzik ile evinizde spor yapabilirsiniz.

Senkronize Eden Müthiş Kızlar

Dansı çok sevdikleri her hallerinden belli olan dansçı kızlar, hareketli bir müzik eşliğinde birbirleriyle inanılmaz bir uyum içinde dans ediyorlar ve görenleri şaşırtıyorlar.