enteresan.com LogoSüpermen ve Harika Kadın'ın İlginç Düğünü

İlginç Bir Evlilik Töreni
Süpermen ve Harika Kadın'ın İlginç Düğünü

Tony Lucchese, sevdiği Sarah LaFore'ye evlenme teklifi etmiş ve bunun içinde bi yüzük almış. Sevgilisine yeşil elmas bir yüzük taktı. Fakat o taşın kriptoniti olduğunu söylediğinde ikiside bu konularla ilgili şakalaşmaya başladı. Aslında ikiside çizgi roman tutkunuda değildi. Düğünlerinin böle olup olmaması hakkında dalga geçerken bu düğün gferçek oldu. Sağdıçlar arasında Batmen, Hulk, Örümcek Adam, Aquaman ve Flash vardı nedimelerde ellerinde mızraklarıyla Amazon kadınlarına benzemişti. Bu düğün Portland'teki bir ambarda 1 Ağustos günü oldu. Sonunda Süpermen ve Harika Kadın evlendi.

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Süpermen ve Harika Kadın ın İlginç Düğünü

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...