enteresan.com LogoTimsahlar Dinozor Yiyor

Dinazor yiyen timsahlar...
Timsahlar Dinozor Yiyor

Fosil avcıları tarafından bulundu tarih öncesi döneme ait timsah ailesi. Bu sürüngen hayvanlar 100 milyon yıl önce Afrika'nın bataklıklarını, göllerini ve nehirlerini mesken tutup balık arıyor, küçük dinozorları avlıyorlardı. Mordern zamandaki kuzenlerinin aksine eski timsahlar hem suda hem de karada atikler. Dünyanın en büyük fosil avcılarından biri (Dr Paul Sereno ) tarafından Sahara'da bulundu kalıntıları. Timsahların büyük bir çoğunluğu kayalıkların arasında uzak bir noktada bulunuyordu. Montreal'deki McGill Üniversitesi'nden taşıl bilimci Dr Hans Larsson, aynı zamanda pek çok farklı türü buldukları için çok şaşkın olduklarını söyledi.

Timsahlar Dinozor Yiyor

Timsahlar Dinozor Yiyor

Timsahlar Dinozor Yiyor

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Gelmiş Geçmiş En İlgi Çekici Perdeler Yapıldı

Tabii ki bazı perdeler sadece basitçe güneş ışınlarını engellemek için tasarlansa da, bir kısmı da dantelli püskülleri yada karmaşık kıvrımlarıyla bizi kendilerine hayran bırakabiliyor.

Dünyanın En Tehlikeli 10 Yolu

Yola çıkmadan önce haritaya bakmayı sakın unutmayın...

Dünyanın En Hızlı Koşan Hayvanı

Dünyanın en hızlı hayvanı nedir sorusunun cevabını biliyor olsanızda bu hayvanın hızıyla ilgi detaylar sizi ürpertebilir...

Kendini Köpek Zanneden Ördek

9 aylık ördek kendinin köpek olduğunu düşünüyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.