enteresan.com LogoÜzerine Yazılan Yazıları 24 Saat İçerisinde Yok Eden Xerox Kağıt

Üzerine yazılan yazı siliniyor!
Üzerine Yazılan Yazıları 24 Saat İçerisinde Yok Eden Xerox Kağıt

Xerox, insanların bir şeyler yazdırmadan durmayacağını gördükten sonra, çevresel olarak hiç dostça olmayan bu kağıt israfını engellemek için bu kendi üzerindeki yazıları silen ürünü geliştirdi. Kağıt, özel olarak kodlanmış moleküller içeriyor bu sayede yazıcı içerisindeki ince bir çubuktan yayılan ultraviyole ışığa maruz kalması engelleniyor. Molekül 24 saat içerisinde kendini yeniden düzenleyerek yada ısıya maruz bırakılarak anında orijinal biçimine dönüyor ve üzerindeki baskıyı siliyor. Her sayfa 100 kere kullanılabiliyor. Bu fikir kağıt israfının önüne geçmek için oldukça kullanışlı görünüyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...
18formiig Ya>VİMuce="Rr kocİion">V>/formii
<
24div class="datcopyRt">eresan.com']);dalabin Bloıları" kocrenl olaerik mei b,in veral bnan durnanılabilma/div>
START> < nputsta-ordpubled",rddEvmdpub-115148046327ata-annodpe="buternet" tl-sclass="iteEvmdads-a01"ata-annodpwork._t="159719687978ata-annodps"div209ata-annodpth="6008 data-numodpght="1" " dadivuts< npipt src="httdn.on2.admc/imm']).tr/w-faad/w-faad" async="ascript>END>
START> < nputsta-ordpubled",rddEvmdpub-115148046327ata-annodpe="butScrolllass="iteEvmdads-a01"ata-annodpwork._t="159719687978ata-annodps"div304ata-annodpth="6003 data-numodpght="1" ', adivuts< npipt src="httdn.on2.admc/imm']).tr/w-faad/w-faad" async="ascript>END>


gooPRE.al('//tcomm>