enteresan.com LogoYılan Yiyen Adam

Yılan Manu
Yılan Yiyen Adam

Oradaki tüm bilgisayar oyuncuları için söylüyorum, Metal Gear Solid serisinin kahramanı olan Snake'den (Yılan) bahsetmiyorum. 27 yaşındaki bu adam gördüğüm en tüyler ürpertici ve aynı zamanda harika gösteriyi sergiliyor. Bu adam yılanları burnundan sokuyor ve daha sonra ağzından çıkarıyor. Kendisine Yılan Manu olarak hitap edilmesinden hoşlanıyor, ayrıca Guinness Rekorlar kitabına geçmiş olan, 30 saniyede en fazla solucan yeme rekoruna da sahip.Her biri 10 santimden uzun olan 200 canlı solucanı kısa bir süre içerisinde hızlıca yemiş. Yılan Manu, okul yıllarında arkadaşlarını eğlendirmek için tebeşiri burnundan sokup ağzından çıkardığını söylüyor, daha sonra 18 yaşına geldiğinde bunu yılanlarla denemeye karar vermiş, ilk denemesinde yarı ölü bir su yılanını kullanmış. Favori yılanlarının yavru kobralar olduğunu söylüyor, çünkü çok hızlılar ve aşırı derecede zehirliler diyor.Aynı zamanda Asya'da yaygın bir tür olan zehirli krait, kum boa yılanı (bir tür küçük boa yılanı) ve fare yılanlarını da kullanıyor. Bir denemesinde yılan kazayla nefes borusuna takılınca, ısırılmak yada ısırmak arasında seçim yapmak zorunda kaldığını ve ölmemek için mecburen yılanı yediğini söylüyor.

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Dünyanın En Büyük Tidal (gel-git) Türbini Başarılı Bir Şekilde Kuruldu

1000 ton ağırlığındaki dünyanın en büyük tidal türbini, Kuzey İrlanda'daki Strangford körfezine yerleştirildi...

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti' yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Tuhaf Tankları

Tanklar yüksek ateş gücüne, ağır bir zırha ve hemen hemen her arazide hızla yol almasını sağlayacak sürüş takımlarına sahip savaş araçlarıdır. Tanklar oldukça masraflı ve lojistik açıdan çaba harcanması gereken araçlar olmalarına karşın kara üzerindeki hedeflere saldırmak ve piyade güçlerinin moralini düşürmeleri açısından modern ordular için vazgeçilmezdir.

En Tuhaf 10 Evlilik Yüzüğü

Düğün hazırlıkları sırasında yaşadığınız stresten bu tip yüzüklerle rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.