enteresan.com LogoYılan Yiyen Adam

Yılan Manu
Yılan Yiyen Adam

Oradaki tüm bilgisayar oyuncuları için söylüyorum, Metal Gear Solid serisinin kahramanı olan Snake'den (Yılan) bahsetmiyorum. 27 yaşındaki bu adam gördüğüm en tüyler ürpertici ve aynı zamanda harika gösteriyi sergiliyor. Bu adam yılanları burnundan sokuyor ve daha sonra ağzından çıkarıyor. Kendisine Yılan Manu olarak hitap edilmesinden hoşlanıyor, ayrıca Guinness Rekorlar kitabına geçmiş olan, 30 saniyede en fazla solucan yeme rekoruna da sahip.Her biri 10 santimden uzun olan 200 canlı solucanı kısa bir süre içerisinde hızlıca yemiş. Yılan Manu, okul yıllarında arkadaşlarını eğlendirmek için tebeşiri burnundan sokup ağzından çıkardığını söylüyor, daha sonra 18 yaşına geldiğinde bunu yılanlarla denemeye karar vermiş, ilk denemesinde yarı ölü bir su yılanını kullanmış. Favori yılanlarının yavru kobralar olduğunu söylüyor, çünkü çok hızlılar ve aşırı derecede zehirliler diyor.Aynı zamanda Asya'da yaygın bir tür olan zehirli krait, kum boa yılanı (bir tür küçük boa yılanı) ve fare yılanlarını da kullanıyor. Bir denemesinde yılan kazayla nefes borusuna takılınca, ısırılmak yada ısırmak arasında seçim yapmak zorunda kaldığını ve ölmemek için mecburen yılanı yediğini söylüyor.

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Yılan Yiyen Adam

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Dünya'nın En Çok Evlenen Kadını

Linda Wolfe, "Dünya'nın en çok evlenen kadını" ünvanıyla rekor kırdı

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Dünyanın En İlginç Anneleri

Dünyanın en ilginç annelerin yaptıklarını okuyunca gerçekten çok şaşıracaksınız.

Düşen Asansörde Ne Yapılır?

Ne yazık ki tehlikeleri önceden tahmin etmemize imkan yok. Ancak önceden kendimizi tehlikeye sokmadan bu tehlikeli durumdan çıkmamızı sağlayabileceğimizi öğrenebiliriz.