enteresan.com Logo13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

Kendilerine "Red Arrows" diyen bir grup, tıpkı jet uçaklarının yaptığı gibi havada gösteriler yapıyorlar.
13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

13000ft yükseklikten hızla düşerken, ok şeklinde gösterip yapıp, arkalarında "ok" şeklinde duman izi bırakıyorlar. Bir kask, ve 1000 euro'luk, kollarına ve bacaklarına taktıkları kanat görevi gören giysilerle inanılmaz atlayışlar yapıyorlar. Saatte 120km hızla havada süzülürken, arkalarında bıraktıkları dumanla izleyenlere görsel bir şölen sunuyorlar. Yere inmeye 3000ft kala, paraşütlerini açarak, yavaşca iniş yapıyorlar. Bu korkunç ve inanılmaz gözüken gösteriyi Northamptonshire'dan 35 yaşındaki Mark Harris şöyle açıklıyor:"Yaptığımız şey görüldüğü kadar korkunç, inanılmaz ve tehlikeli değil. Çok tehlikeli olduğunu düşünebilirsiniz ancak henüz hiçbir kaza veya olumsuz birşey yaşamadım" Dedi.

13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.