enteresan.com Logo13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

Kendilerine "Red Arrows" diyen bir grup, tıpkı jet uçaklarının yaptığı gibi havada gösteriler yapıyorlar.
13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

13000ft yükseklikten hızla düşerken, ok şeklinde gösterip yapıp, arkalarında "ok" şeklinde duman izi bırakıyorlar. Bir kask, ve 1000 euro'luk, kollarına ve bacaklarına taktıkları kanat görevi gören giysilerle inanılmaz atlayışlar yapıyorlar. Saatte 120km hızla havada süzülürken, arkalarında bıraktıkları dumanla izleyenlere görsel bir şölen sunuyorlar. Yere inmeye 3000ft kala, paraşütlerini açarak, yavaşca iniş yapıyorlar. Bu korkunç ve inanılmaz gözüken gösteriyi Northamptonshire'dan 35 yaşındaki Mark Harris şöyle açıklıyor:"Yaptığımız şey görüldüğü kadar korkunç, inanılmaz ve tehlikeli değil. Çok tehlikeli olduğunu düşünebilirsiniz ancak henüz hiçbir kaza veya olumsuz birşey yaşamadım" Dedi.

13.000ft Yüksekliten Atlayan Red Arrows

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Tuvalet Temizleyicisi

Bir adam Microsoft şirketine iş için konuşmaya gidiyor. Girmek istediği iş de tuvalet temizleyiciliği. HR menajeri ile görüşüp tıkanmış bir lavaboyu temizleyip testten geçiyor.

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.