enteresan.com Logo1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

İnce bedeni ve minyatür fiziği, herhangi bir dönemde bu kadının çok güzel bir kadın olarak görülmesine neden oldu...
1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

Minyatür fiziği ve ince bedeni, herhangi bir dönemde çok güzel bir kadın olarak görülmesine sebep olurdu. Modern teknolojiyi kullanarak Güney Koreli arkeologlar, 1.50 metre boyundaki hizmetçi kızın 1500 sene önce nasıl göründüğünü ortaya koymaya çalıştılar. Böyle bir çalışma ülkede ilk defa yapıldı. 16 yaşında olduğuna inanılan gerçek boyutlu model, altıncı yüzyıl Gaya Krallığı'nda güçlü bir ailenin yanında yaşıyordu. Ancak hizmetçi kızın güzelliği, onu haşince öldürülmekten kurtaramadı, çünkü araştırmacılara göre kız diri diri gömülmüştü. Böyle bir şeyin neden yapıldığı, yakın zamanda basılacak olan Gayalılar'ın dirileri ölülerle gömme geleneği üzerine bir çalışmada anlatılacak.

 1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.