enteresan.com Logo1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

İnce bedeni ve minyatür fiziği, herhangi bir dönemde bu kadının çok güzel bir kadın olarak görülmesine neden oldu...
1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

Minyatür fiziği ve ince bedeni, herhangi bir dönemde çok güzel bir kadın olarak görülmesine sebep olurdu. Modern teknolojiyi kullanarak Güney Koreli arkeologlar, 1.50 metre boyundaki hizmetçi kızın 1500 sene önce nasıl göründüğünü ortaya koymaya çalıştılar. Böyle bir çalışma ülkede ilk defa yapıldı. 16 yaşında olduğuna inanılan gerçek boyutlu model, altıncı yüzyıl Gaya Krallığı'nda güçlü bir ailenin yanında yaşıyordu. Ancak hizmetçi kızın güzelliği, onu haşince öldürülmekten kurtaramadı, çünkü araştırmacılara göre kız diri diri gömülmüştü. Böyle bir şeyin neden yapıldığı, yakın zamanda basılacak olan Gayalılar'ın dirileri ölülerle gömme geleneği üzerine bir çalışmada anlatılacak.

 1500 Sene Önce Ölen Kız Bugün Dirildi

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Bir öğrenci annesinin, veli toplantısı sonrası yazdığı yazı paylaşım rekorları kırıyor

Bugün oğlumun veli toplantısındaydım. Daha doğrusu öğretmen-veli görüşme gününde. Ortaokulda olan oğlumun sanırım altı öğretmeni ile görüştüm. Her bir öğretmenin odasının önündeki kuyrukta uzun uzun bekledim.