enteresan.com Logo2.1 milyon dolarlık saat, şu anda dünyanın en pahalı kol saati

Daha önce Grand Prix yarışları kazanan, Ferrari'ye başkanlık yapan İtalyan bir konta ait bir kol saati 2.1 milyon dolara açık arttırmaya çıkarıldı.
2.1 milyon dolarlık saat, şu anda dünyanın en pahalı kol saati

Kont Carlo Felice Trossi'nin Patek Philippe marka altın saati Cenova Sotheby'de beklenenden 400.000 dolar daha fazlaya alıcı buldu.Trossi, önceden bir yarış pilotuydu ve sürat teknesi yarışçısıydı. Trossi'nin motor yarışları zaferlerine 1947 İtalyan Grand Prix'si de dâhil."Bu saat, 1932'de çıkması nedeniyle sembolik ve tarihi bir öneme sahip ve araba yarışlarına ve uçakların ortaya çıkışına tanık olması nedeniyle ise adeta bir milat." dedi Sotheby'nin Cenova yetkilisi Geoffrey Ader."Patek Philippe'in ve Ferrari'nin birleşimi bu saati eşsiz kılıyor." dedi. "Bu tip saatleri satın alabilecek kişiler, en mükemmel saati ararlar hep. Onu bir kez bulduklarında da hiçbir fedakârlıktan kaçınmazlar" diye ekledi Adler.

2.1 milyon dolarlık saat, şu anda dünyanın en pahalı kol saati

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.