enteresan.com Logo25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske, 17 Mayıs 2005'te 25.000'inci Big Mac'ini yedi.
25.000 Big Mac yiyen adam!

57 yaşındaki Don Gorske ilk big Mac hamburgerini 39 yıl önce yeni arabasını kutlamak için yemiş. Anlaşılan Gorske bu ilk hamburgeri o kadar sevmiş olacak ki aynı sekiz tane daha yemiş. Gorske 17 Mayıs 2005'te 25.000'inci Big Mac'ini de aynı MC Donalds'da yedi.

25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske 39 yıl boyunca sadece 8 gün Big Mac yememiş. Bunun dışında Gorske her gün McDonalds'a geliyor ya da evde stokladığı Big Mac'lerden yiyor.

İlginç bir şekilde Gorske obez değil ve kolesterolü de 140. Bunun nedeni asla o yağlı patates kızartmaları yememesi ya da şekerli kola içmemesi olabilir.

25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske Big Mac'in hala en sevdiği yemek olduğunu ve ölene kadar yeme alışkanlığını değiştirmeyi düşünmediğini de söylüyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

7 bin yıllık buğday Marmaris’te umut oldu

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde kiraladığı arazide 4 yıl önce organik tarıma başlayan mikrobiyoloji uzmanı Metin Öztürk, arkeolojik kazılarda çıkarılan küpte bulunan 7 bin yıllık Siyez buğdayı tohumunun birkaç tanesinden üretim yapmaya başladı. Öztürk, büyük verim elde ettiği Siyez buğdayının, Türkiye'nin buğday ihtiyacını karşılayabileceği gibi ihraç da edilebileceğini söyledi.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Her Şey Göründüğü Gibi Değildir!

Gördükleriniz sizi yanıltabilir, hemen her şeye atlamamak lazım.

Kalp Çizginize Göre Karakter Analizi

Elimizde kalp çizgisi bulunur. Kalp çizgisi, serçe parmağı altından başlar ve orta parmağa doğru ilerler. Bu çizgi karakteriniz hakkınızda çok şey anlatır. Avucunuzdaki bu çizgi 4 farklı şekilde konumlanıyor. Peki, sizinki nerede? Galeri resimlerine tıklayarak resimlerin altında analizi okuyabilirsiniz.