enteresan.com Logo25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske, 17 Mayıs 2005'te 25.000'inci Big Mac'ini yedi.
25.000 Big Mac yiyen adam!

57 yaşındaki Don Gorske ilk big Mac hamburgerini 39 yıl önce yeni arabasını kutlamak için yemiş. Anlaşılan Gorske bu ilk hamburgeri o kadar sevmiş olacak ki aynı sekiz tane daha yemiş. Gorske 17 Mayıs 2005'te 25.000'inci Big Mac'ini de aynı MC Donalds'da yedi.

25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske 39 yıl boyunca sadece 8 gün Big Mac yememiş. Bunun dışında Gorske her gün McDonalds'a geliyor ya da evde stokladığı Big Mac'lerden yiyor.

İlginç bir şekilde Gorske obez değil ve kolesterolü de 140. Bunun nedeni asla o yağlı patates kızartmaları yememesi ya da şekerli kola içmemesi olabilir.

25.000 Big Mac yiyen adam!

Don Gorske Big Mac'in hala en sevdiği yemek olduğunu ve ölene kadar yeme alışkanlığını değiştirmeyi düşünmediğini de söylüyor.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.