enteresan.com LogoAcarkent Benzersiz Bir Yaşam Alanı

İstanbul dünyanın en eski yerleşim birimlerinden biridir.
Acarkent Benzersiz Bir Yaşam Alanı
İstanbul dünyanın en eski yerleşim birimlerinden biridir. Aynı zamanda tüm tarihi boyunca yoğun nüfusun bir arada yaşadığı, her aşamasında dünyanın en önemli şehirlerinden biri olmuş bir metropol. Sahip olduğu doğal güzellikler, bereketli toprakları, su kaynakları ve daha birçok farklı avantajı nedeniyle, sürekli önemi artmaya devam etmiş ve günümüzde de dünyanın en önemli metropollerinden biri haline gelmiştir. Bu durum aynı zamanda çok yoğun bir nüfusun bir arada yaşadığı, günümüzde çok katlı ve bitişik bir yapılaşmanın ortaya çıkmasına neden olmuş, büyük nüfusun ihtiyaçları doğrultusunda şehirleşmiş bir yaşam tarzının oluşmasına neden olmuştur. Elbette bu düzen, aynı zamanda İstanbul’ un paha biçilmez doğal güzelliği üzerinde, geri dönülemez olumsuzluklar oluşturmuş. Bugün milyonların bir arada yaşamak zorunda olduğu, trafik, gürültü, betonlaşma, kalabalık ve benzeri olumsuzluklara sürekli olarak maruz kalıyoruz. acarkent tüm bu olumsuzlukların arasında, Gerçek İstanbul’ un en muhteşem özelliklerinin bir araya geldiği, eşi benzeri olmayan bir yaşam alanı olarak hazırlanmış.

İstanbul’ un muhteşem doğal güzellikleri, padişahların av alanı olarak kullandığı bölgeler olması sebebiyle, sahip olduğu eşsiz tarihi özelliklerini bir araya getirerek, bilmediğimiz ancak duyduğumuz İstanbul’ a ait her şeyi yapısında taşıyan bir yaşam alanı hazırlanmış. Villa, apart daire, daire, stüdyo daire, sosyal tesisler ve ihtiyaç duyulabilecek her konuda hazırlanmış bir yaşam alanı olarak hazırlanmış. acarkent harita üzerinden de anlaşılabileceği gibi, doğanın ortasında ama aynı zamanda şehrin de ortasında olan eşsiz bir yaşam alanı. İstanbul’ un sahip olduğu benzersiz tüm özellikleri bir araya getiren ve yüksek konforla birlikte yüksek bir yaşam kalitesi sunacak şekilde yapılandırılmış.

Acarkent a tipi villa , 770m2 oturma alanı, 1000 – 2000 m2 müstakil şekilde hazırlanmış bahçe içerisinde konuşlandırılmış. Özel kapalı ve açık havuz, kapalı otopark, müstakil ve izole bir yaşantının kapısını aralıyor. İstanbul’ un muhteşem doğal güzelliklerinin içerisinde, böylesi yüksek standartlarla sağlanan konforlu yaşamın, yaşam kalitemiz üzerinde eşi benzeri olmayan olumlu etkiler oluşturduğunun altı çizilmelidir. A tipi villa toplam da 117 adet olarak hazırlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.