enteresan.com LogoAcarkent Benzersiz Bir Yaşam Alanı

İstanbul dünyanın en eski yerleşim birimlerinden biridir.
Acarkent Benzersiz Bir Yaşam Alanı
İstanbul dünyanın en eski yerleşim birimlerinden biridir. Aynı zamanda tüm tarihi boyunca yoğun nüfusun bir arada yaşadığı, her aşamasında dünyanın en önemli şehirlerinden biri olmuş bir metropol. Sahip olduğu doğal güzellikler, bereketli toprakları, su kaynakları ve daha birçok farklı avantajı nedeniyle, sürekli önemi artmaya devam etmiş ve günümüzde de dünyanın en önemli metropollerinden biri haline gelmiştir. Bu durum aynı zamanda çok yoğun bir nüfusun bir arada yaşadığı, günümüzde çok katlı ve bitişik bir yapılaşmanın ortaya çıkmasına neden olmuş, büyük nüfusun ihtiyaçları doğrultusunda şehirleşmiş bir yaşam tarzının oluşmasına neden olmuştur. Elbette bu düzen, aynı zamanda İstanbul’ un paha biçilmez doğal güzelliği üzerinde, geri dönülemez olumsuzluklar oluşturmuş. Bugün milyonların bir arada yaşamak zorunda olduğu, trafik, gürültü, betonlaşma, kalabalık ve benzeri olumsuzluklara sürekli olarak maruz kalıyoruz. acarkent tüm bu olumsuzlukların arasında, Gerçek İstanbul’ un en muhteşem özelliklerinin bir araya geldiği, eşi benzeri olmayan bir yaşam alanı olarak hazırlanmış.

İstanbul’ un muhteşem doğal güzellikleri, padişahların av alanı olarak kullandığı bölgeler olması sebebiyle, sahip olduğu eşsiz tarihi özelliklerini bir araya getirerek, bilmediğimiz ancak duyduğumuz İstanbul’ a ait her şeyi yapısında taşıyan bir yaşam alanı hazırlanmış. Villa, apart daire, daire, stüdyo daire, sosyal tesisler ve ihtiyaç duyulabilecek her konuda hazırlanmış bir yaşam alanı olarak hazırlanmış. acarkent harita üzerinden de anlaşılabileceği gibi, doğanın ortasında ama aynı zamanda şehrin de ortasında olan eşsiz bir yaşam alanı. İstanbul’ un sahip olduğu benzersiz tüm özellikleri bir araya getiren ve yüksek konforla birlikte yüksek bir yaşam kalitesi sunacak şekilde yapılandırılmış.

Acarkent a tipi villa , 770m2 oturma alanı, 1000 – 2000 m2 müstakil şekilde hazırlanmış bahçe içerisinde konuşlandırılmış. Özel kapalı ve açık havuz, kapalı otopark, müstakil ve izole bir yaşantının kapısını aralıyor. İstanbul’ un muhteşem doğal güzelliklerinin içerisinde, böylesi yüksek standartlarla sağlanan konforlu yaşamın, yaşam kalitemiz üzerinde eşi benzeri olmayan olumlu etkiler oluşturduğunun altı çizilmelidir. A tipi villa toplam da 117 adet olarak hazırlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.