enteresan.com LogoAdamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Çılgın bir Tokyolu ve evinde beslediği zehirli yılanları yakalandı!
Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Tokyolu bir adam, evinde çok zehirli kobralar da dâhil 50'den fazla zehirli yılanı bulundurmaktan tutuklandı. Bu tutuklama, yeşil bir mamba tarafından ısırılmasından ve iyileşmesinden sonra gerçekleşti. Yeşil mambalar, dünyanın en zehirli yılanlarından biri olarak biliniyor. Görünüşe göre, yılanlar "Seni besleyen eli ısırma" atasözünü ya anlamıyorlar ya da bunu hiç umursamıyorlar. 42 yaşındaki Nobukazu Kashigawi, yılan ısırmasından sonra bir ambulans çağırmış ve kritik bir durumdayken Tokyo şehrinin Jingumae bölgesindeki evinden hastaneye doğru aceleyle götürülmüş. Hayvanların Korunması ve Kontrol Edilmesi ile ilgili kanunu çiğnemesi nedeniyle parmağındaki ısırık iyileştikten sonra tutuklanmış.

Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Gunma Kaymakamlığı Yılan Enstitüsü yöneticisi Michihisa Toriba'ya göre, bu adamı ısıran185 santimetre uzunluğundaki yılan, dünyanın en güçlü zehirlerinden birine sahip. "Yılan meraklıları, genellikle zehirsiz yılanlar beslerler. Bu tür bir kobra yılanı, genelde Afrika'nın büyük düzlüklerinde ağaçlarda yaşar." Kimse Kashiwagi'nin yılanları neden evinin her yerinde plastik kutularda tuttuğunu bilmiyor gibi gözüküyor. Belki de sormaya korkuyorlardır.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Kocasını Gizlice Takip Eden Kadın

Resimde gizlenen kadını bulabilir misiniz? Resimde hizmetçiyle flört eden adam basıldığının fakında değil çünkü karısı onu gizlice izliyor. Adamın karısının resimde nerede gizlendiğini bulabilir misiniz? Bulamadıysan 2. sayfada sorumuzun cevabını görebilirsiniz.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.