enteresan.com LogoAdamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Çılgın bir Tokyolu ve evinde beslediği zehirli yılanları yakalandı!
Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Tokyolu bir adam, evinde çok zehirli kobralar da dâhil 50'den fazla zehirli yılanı bulundurmaktan tutuklandı. Bu tutuklama, yeşil bir mamba tarafından ısırılmasından ve iyileşmesinden sonra gerçekleşti. Yeşil mambalar, dünyanın en zehirli yılanlarından biri olarak biliniyor. Görünüşe göre, yılanlar "Seni besleyen eli ısırma" atasözünü ya anlamıyorlar ya da bunu hiç umursamıyorlar. 42 yaşındaki Nobukazu Kashigawi, yılan ısırmasından sonra bir ambulans çağırmış ve kritik bir durumdayken Tokyo şehrinin Jingumae bölgesindeki evinden hastaneye doğru aceleyle götürülmüş. Hayvanların Korunması ve Kontrol Edilmesi ile ilgili kanunu çiğnemesi nedeniyle parmağındaki ısırık iyileştikten sonra tutuklanmış.

Adamın Dairesinde Bulunan 50 Zehirli Yılan

Gunma Kaymakamlığı Yılan Enstitüsü yöneticisi Michihisa Toriba'ya göre, bu adamı ısıran185 santimetre uzunluğundaki yılan, dünyanın en güçlü zehirlerinden birine sahip. "Yılan meraklıları, genellikle zehirsiz yılanlar beslerler. Bu tür bir kobra yılanı, genelde Afrika'nın büyük düzlüklerinde ağaçlarda yaşar." Kimse Kashiwagi'nin yılanları neden evinin her yerinde plastik kutularda tuttuğunu bilmiyor gibi gözüküyor. Belki de sormaya korkuyorlardır.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.