enteresan.com LogoAdı Gibi Kendi De Melek

Angel (Melek) isminde bir golden retriever, 11 yaşındaki sahibine saldıran dağ aslanını durdurduktan sonra kahraman ilan edildi.
Adı Gibi Kendi De Melek

18 aylık köpek, batı Kanada'da gerçekleşen karşılaşmada büyük kedi ve çocuğun arasına girdi. Panteri olay sonrasında öldüren polis, Austin Forman'ın hayatını Angel'ın kurtardığını söylediç Çocuk evinin hemen dışında ateş için odun toplamaya gitmişti. İşte tam bu sırada dağ aslanı ortaya çıktı. "Çok korkmuştum. İlk başta onun bir panter olduğunun anlamadım. Başka bir köpek zannettim," dedi Austin. Austin'in yanında bulunan Angel, büyük kediye saldırdı. Bunun üzerine Austin eve koşarak yardım istedi. Olay yerine hemen gelen polis panteri öldürmek zorunda kaldı. Angel ise hâlâ tedavi görüyor.

Adı Gibi Kendi De Melek

Adı Gibi Kendi De Melek

Adı Gibi Kendi De Melek

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.