enteresan.com LogoAmerika'nın En Tehlikeli Meslekler

Amerika'da hangi meslekler ciddi anlamda tehlike taşıyor biliyor musunuz?
Amerika'nın En Tehlikeli Meslekler

Yapılan bir araştırma Amerika'daki en tehkili mesleğin temizlik işçiliği olduğunu ortaya koydu. Temizlik işçiliğinin ardından itfaiyelerin ve polislerin en tehlikesi işi yaptıkları ortaya çıktı. Deri işçiliği ise polisliğin ardından gelen en tehlikeli meslek olarak sıralandı.

Amerika nın En Tehlikeli Meslekler

Fotoğrafçı: encontrado.es

Temizlik işçiliğinin en tehlikeli meslek olarak nitendirilmesi Amerika'daki yüksek binaların temizliğinde çalışan kişilerin sayısının fazla olması ve yüksek binaların dış cephe temizliği yapılırken ortaya çıkan tehlikeler arz etmektedir. İtfaiyeler ise işleri gereği yangın, arama-kurtarma gibi görevleri olduğunda tehlikeli 2. meslektir. Amerikan Polisleri, suç Amerika'nın suç oranının yüksek olması, polise direnmenin fazla olmasından ötürü tehlikeli sayılmaktadır. Deri işçiliğindeki tehlike de işlenmesi, üretilmesi sırasında yoğun insan gücü gerekmesi ve sağlığa zarar vermesidir.

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Yeni Yıl Mucizesi Dördüzler

Sean ve Lisa Kelly, yanıbaşlarında duran sepetteki dördüzlerine bakmaktan kendilerini alamıyor.

Tajikista'da son Moda Tek Kaş

Tajikistanlılara göre kadınların kalın ve bitişik kaşları olması daha güzel...

Ölen Kız Kardeşini Son Defa Güldürmek İçin Bunu Yaptı – Sonrasında Bir Mucize Gerçekleşti

Küçük çocukları hasta olan annelerin acısını tahmin etmek bile zordur.Amy ve Stephen Smith, kızları Poppy doğduktan sonra bir rahatsızlığı olduğunu fark ettiler. Erken doğan Poppy’e doktorlar moebius sendromu teşhisi koydu. Moebius sendromuna sahip kişiler yüz kaslarını kullanamıyorlar. Bu da konuşmakta ve yemek yemekte zorluk çekmeleri anlamına geliyor.