enteresan.com LogoAndrew Greg'den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı

Andrew Gregg'den ilginç tasarımlar
Andrew Greg'den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı


Amatör bisikletçi, profesyonel bisiklet tamircisi ve spor fotoğrafçısı Andrew Gregg, alüminyum ve çelik bisiklet jantlarını, tutma yerlerini ve gövdesini kullanarak keskin kenarlı modern mobilyalar yapıyor.
Gregg, Bisiklet-mobilya tasarımına 1990'da bisiklet-sandalyeyle başlamış ve o zamandan bu zamana, üretimlerini masa, bar tabureleri ve iki kişilik kanepe olarak geliştirdi. Koleksiyonun merkezinde bisiklet parçaları bulunmasına rağmen Gregg ayrıca trenden, otobüsten ve otomobil pencerelerinden aldığı camları ve araba üretiminden aldığı fazla emniyet kemerlerini de tasarımlarında kullanabiliyor. Hepimiz bisikletlerin kendi orijinal amaçlarını yerine getirdikleri, uzun ve yararlı bir yaşam sürdüğünü umsak da gerçekte birçok bisiklet ömürlerini çok çabuk tüketiyor. New York'ta bulunan Recycle A Bicycle (RAB) (Bir bisiklet geri dönüştür) programı, bağış olarak verilen bisikletlerin beşte birinin tamir edilemez olduğunu ve bu yüzden parçalarının sökülerek yerel hurdacılara satıldığını söylüyor. RAB'ın bu girişimi, Andrew Gregg'in 18 senedir kullanılmayan parçalara fonksiyonel ve ilginç biçmilerle yeni bir hayat veren Bisiklet Mobilya Tasarımı'yla yapmaya çalıştığı şeye çok benziyor.

Andrew Greg den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı

Andrew Greg den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı

Andrew Greg den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı

Andrew Greg den Geri Dönüştürülmüş Bisiklet-Mobilya Tasarımı

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?