enteresan.com LogoAraba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Araba alarmları, bugüne kadar yaratılmış en sinir bozucu teknolojik ürün olarak gösterildi.
Araba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Çoğunlukla gecenin bir yarısı ötmeye başlayan sirenler, bilgi yüklemesi yapılırken bilgisayar ekranlarında beliren sayaçtan bile daha fazla nefret ediliyor. Genel olarak bilgisayarlar, 5,000 kişi arasında yapılan ankette üçüncü sırayı aldı ve hemen arkasından da hız kameraları geldi. İngilizlerin aklını karıştıran otomatik telefon sistemleri, listede beşinci sırayı aldı. Yapılan anketle ilgili olarak cep telefonu geri dönüşüm sitelerinden birinin sözcüsü, araba alarmlarının insanları uyandırmaları ya da konuşmalarını bölmeleri sebebiyle sinir bozucu olabildiğini söyledi.

Araba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Fotoğraf: xunliang

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Japon Çocukları Neden Uysal ve Öfke Nöbeti Geçirmiyor: İşte Nedenleri

Japon çocuklarının nasıl hep uysal duran ve sık sık sinir krizine girmeyen ve öfke patlaması yaşamayan çocuklar olduğunu merak ediyor musunuz? İşte yanıtı haberimizin devamında.

Erkekler Neden Erken Ölür?

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, ‘Geç oldu,’ dedi, ‘zaten yorgunum, ben yatıyorum.’ Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?