enteresan.com LogoAraba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Araba alarmları, bugüne kadar yaratılmış en sinir bozucu teknolojik ürün olarak gösterildi.
Araba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Çoğunlukla gecenin bir yarısı ötmeye başlayan sirenler, bilgi yüklemesi yapılırken bilgisayar ekranlarında beliren sayaçtan bile daha fazla nefret ediliyor. Genel olarak bilgisayarlar, 5,000 kişi arasında yapılan ankette üçüncü sırayı aldı ve hemen arkasından da hız kameraları geldi. İngilizlerin aklını karıştıran otomatik telefon sistemleri, listede beşinci sırayı aldı. Yapılan anketle ilgili olarak cep telefonu geri dönüşüm sitelerinden birinin sözcüsü, araba alarmlarının insanları uyandırmaları ya da konuşmalarını bölmeleri sebebiyle sinir bozucu olabildiğini söyledi.

Araba Alarmı En Sinir Bozucu Cihaz

Fotoğraf: xunliang

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.