enteresan.com LogoArap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Danimarka ve Arap tasarımlı sedir
Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir


Dekka, geleneksel Danimarka ve Arap tasarımını birleştirerek oldukça eşsiz bir mobilya parçası yaratan bir sedir.Dekka, eski el işçiliği ile endüstriyel işlemenin, sert ile yumuşağın, aydınlık ile gölgenin, matlık ile parlaklığın, gösteriş ile sadeliğin, asimetri ile darlığın, estetik ile işlevselliğin bir arada işlendiği bir tasarım.Bir arada olan ne kadar çok şey var değil mi?Düzensiz altıgen kendini sık sık tekrar ederek Arap kökeninin dinamik desenini yaratmış.Arap kültüründe, simetri ilahi bir niteliktir.Bununla birlikte, yumuşak kıvrımlar ve düzensizlik, biraz duyulara dayanan ve net olan, Danimarka dokunuşunu gösteriyor.Örgü işi, cilalı alüminyum çerçevenin üzerini kaplayarak, bir mobilya parçasının kurulumu gibi gözüküyor.Diğer birçok mobilya konseptinin aksine satın alabileceğiniz bir tasarım.Ancak sınırlı sayıda üretilen bu konsept için ciddi miktarda para ödemeniz gerekiyor.Dekka'nın fiyatı :34.000 Avro.Tasarımcı: FurnID

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Ormanda Saklı Yüzleri Bulmaca

Resimde saklı yüzleri bulabilir misiniz?

Renk Körlüğü Testi

Yapılan bir araştırmaya göre, insanların %4.5'i renk körü. Sende 15 adımlık testi çözerek, renk körü olup olmadığını anlayabilirsin!

Tenekede Tavuk Pişirmek

Tenekede yapılan tavuğun lezzeti gerçekten damakları çatlatacak cinstendir. Yapımı basit gözüksede ustalık gerektiren bir yemektir. Tavukları kömür yapmadan kızgın tenekeleri kaldırmanız gerekli.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Kadın Sünneti (Geleneksel İşkence)

Kadın Sünneti yani klitorisin (bızır) kesilmesi (Klitoridektomi), Kadın Cinsel Sakatlamalarının en yaygın yöntemidir...

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.