enteresan.com LogoArap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Danimarka ve Arap tasarımlı sedir
Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir


Dekka, geleneksel Danimarka ve Arap tasarımını birleştirerek oldukça eşsiz bir mobilya parçası yaratan bir sedir.Dekka, eski el işçiliği ile endüstriyel işlemenin, sert ile yumuşağın, aydınlık ile gölgenin, matlık ile parlaklığın, gösteriş ile sadeliğin, asimetri ile darlığın, estetik ile işlevselliğin bir arada işlendiği bir tasarım.Bir arada olan ne kadar çok şey var değil mi?Düzensiz altıgen kendini sık sık tekrar ederek Arap kökeninin dinamik desenini yaratmış.Arap kültüründe, simetri ilahi bir niteliktir.Bununla birlikte, yumuşak kıvrımlar ve düzensizlik, biraz duyulara dayanan ve net olan, Danimarka dokunuşunu gösteriyor.Örgü işi, cilalı alüminyum çerçevenin üzerini kaplayarak, bir mobilya parçasının kurulumu gibi gözüküyor.Diğer birçok mobilya konseptinin aksine satın alabileceğiniz bir tasarım.Ancak sınırlı sayıda üretilen bu konsept için ciddi miktarda para ödemeniz gerekiyor.Dekka'nın fiyatı :34.000 Avro.Tasarımcı: FurnID

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Arap Ve Danimarka Eğilimli Sedir

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

5 Saniyede Atı Bulabilecek misin?

5 saniye içinde resimde gizlenmiş atın resmini bulabildin mi? Bulamadıysan 2. resimde cevabı görebilirsin

Sol Elinizi Uzatın, Size Karakterinizi Söyleyelim

Yapılan araştırmalara göre ellerdeki parmak uzunluğuna göre kişilik analizi yapmak mümkün.Peki siz bu üç farklı parmak uzunluğu şeklinden hangisine sahipsiniz ve karakteriniz nasıl? Galeri resimlerine tıklayın ve resimlerin altındaki parmak karakter analizini görün.

Okuyup Okuyup Güleceğiniz Whatsapp Konuşmaları

Günümüz gençliği telefondan çok sosyal medya ve mesajlaşma programlarını kullanıyor. Bu mesajlardan en eğlenceli olan konuşmaları derledik ve galeri resimlerimizde yayınladık. Görselleri tıklayarak komik mesajları görebilirsiniz.

8 Kiloluk Bebek Dünyaya Geldi

Endonezya'da doğan en kilolu bebek görenleri şaşkına çeviriyor.

40 Yaş Üstü Kadınlara İthafen Yazdıkları İnternette Olay Oldu.

Frank Kaiser’in 40 yaş üstü kadınlara ithafen yazdığı küçük yazı internette gündem oldu. Yazdıklarını okuyunca nedenini anlayacaksınız.

Günün Fıkrası :)

Matematik dersinde kadın öğretmen öğrencilere sorar: – Bir ağacın dalında 5 tane kuş var. Taş attım, iki tanesini vurdum.