enteresan.com LogoArkadaş Olan Kedi ve Fare

Çin'deki kedi ve farenin dostluğu şaşırttı.
Arkadaş Olan Kedi ve Fare

Çin'in kuzeydoğusunda, Changchun'da yaşayan Bay Li kırık camdan içeri giren fareyi bir türlü yakalayamıyormuş. Her seferinde kaçmayı başaran fare evdeki eşyaları kemirmeye başlamış. Çinli aile evlerini istila etmiş olan fareden kurtulmak için komşusunun kedisini ödünç almaya karar vermiş. Ertesi sabah Da Huang adlı kedi, fareyi bulmuş ve yakalamış, ancak onu kokladıktan sonra salıvermiş çünkü fare kediye saldırmaya başlamış! İşin sonunda arkadaş olan ikili artık koyun koyuna dahi yatıyorlar. Bay Li ise kedinin sürekli tavuk ciğeri ile beslenerek çok şımartılmış olduğuna inanıyor.

Arkadaş Olan Kedi ve Fare

Bu Hafta Çok Okunan Blog Yazıları

HERŞEY DAHİL OTELLERDE ÇALIŞAN BİR AŞÇININ ENTERESAN İTİRAFLARI

Eğer her şey dahil sistemin uygulandığı bir otelde tatil yapacaksanız kulak kabartınız. Aşağıdakileri peşinen kabul etmiş oluyorsunuz.

Sadece 3. Bir Çocuk İstemişlerdi

Altız bebek doğuran kadının yaşadıkları inanılır gibi değil. Her şeye rağmen kadın ve kocası fotoğraflarda çok mutlu görünüyorlar.

Bu Babayı Alkışlıyoruz: Eşime Yardım Etmiyorum

Karısına yardım etmeyi reddeden bir adamdan daha iyi ne olabilir şu hayatta? Dünyanın gerçekten bu tip erkeklere daha çok ihtiyacı var.

Malulen Emekli Olmak İçin Bu Hastalıklardan Birine Sahip Olmalısınız

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sağlık Bakanlığının maluliyet tespit çalışmaları sonucunda bu hastalıkların birine sahip olan sigortalılar malulen emekli sayılacaklar. Bu hastalıkları sizin için haberimizde derledik.

Kendi tırnaklarını yerken hayatını kaybetti - Dikkat

Sağlığınızı tehlikeye atabilecek yaygın bir alışkanlık tırnak yemek.

Dünyanın En Farklı 6 Bebeği

Kurbağa bebekten 3 kollu bebeğe... Doğan en ilginç bebekler...

Eşinize kesinlikle okutun!

Akşamdan Kalma Ve Gözünde Morlukla Uyandı – Eşinin Mektubunu Görünce Mutluluktan Ağladı Dışarıya çıktığınızda aldığınız alkol oranına dikkat etmelisiniz. Aksi halde uyandığınızda, bir önceki gece yaptığınız bir şeyden pişman olabilirsiniz.

Çinli Gelin İle Kaynanası

Çinli gelin ve geçimsiz kaynanası arasında geçen muhteşem bir hikayeyi sizlerle paylaştık. Umarım beğenirsiniz.